Autor: Dopoznania.pl
23 listopada, 2021Newsy

Rodzinne Podolany prawie gotowe

Na placu budowy przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu praca wre. Realizacja inwestycji Rodzinne Podolany została podzielona na cztery etapy, w ramach których powstanie dziewięć szeregów, mieszczących domy z ogrodami oraz dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachy. Aktualnie trwa budowa etapu IV, obejmującego szeregi I i H.

Osiedle Rodzinne Podolany docelowo składać się będzie z 99 lokali, z czego 71 zostało już wybudowanych i przekazanych w ręce nabywców. W ostatnich tygodniach nastąpiły odbiory w szeregach C i F, a właściciele rozpoczęli prace wykończeniowe. - Finalnie w szeregu C powstało 16 lokali o powierzchniach 76 i 79 m2 z przynależnym tarasem o metrażu aż do 20 m2, natomiast w szeregu F 8 lokali o powierzchni 99 m2 z ogrodami. Wszystkie zadania zostały wykonane. Estetyka każdego z budynków jest w pełni zbieżna z pozostałymi, dzięki czemu inwestycja wyróżnia się na tle innych projektów, tworząc spójną całość – mówi Katarzyna Wyszyńska, z biura sprzedaży Sky Investments. Warto podkreślić, że budynki C i F otrzymały prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a przed klientami firmy Sky jeszcze wizyta u notariusza i przeniesienie własności w formie aktu notarialnego.

Aktualnie prowadzone są prace związane z IV etapem przedsięwzięcia. W szeregu H zostały postawione ściany pięter we wszystkich 16 lokalach. Natomiast w budynku oznaczonym literą I, gdzie znajdzie się 12 mieszkań, wykonano prace murarskie na parterze oraz częściowo na piętrze. Poszczególne mieszkania będą mieć powierzchnię 76 i 79 m2. Przekazanie kluczy do nieruchomości z etapu IV nastąpi w 2023 roku. - Osiedle Rodzinne Podolany to nasz sukces sprzedażowy. Dostępne są dosłownie ostatnie lokale. O popularności inwestycji decydują takie atuty, jak niska zabudowa, spokojne sąsiedztwo i lokalizacja. Przed firmą Sky Investments kolejne projekty. Nowy Gruszczyn w gminie Swarzędz już budujemy. Zakończenie I etapu z 14 lokalami bliźniaczymi planujemy na II kwartał 2023 roku. Jednocześnie nasz zespół przygotowuje premierę, na terenie Poznania – podsumowuje Katarzyna Wyszyńska z firmy Sky Investments.