Autor: Dopoznania.pl
13 września, 2021Newsy

Ronson znów buduje na Grunwaldzie

Grunwaldzka 240 to najnowsza poznańska inwestycja firmy Ronson Development. Kameralny, mieszczący zaledwie 68 mieszkań, budynek realizowany jest na terenie prężnie rozwijającej się dzielnicy Grunwald. Adres ten polecić należy wszystkim poszukujący harmonijnego połączenia miejskiego stylu z odpowiednią dozą spokoju i zieleni.

W ramach nowej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej 240 oddanych zostanie 68 mieszkań, skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb dzisiejszych klientów. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Nabywcy zainteresowani zakupem nieruchomości na Grunwaldzie w Poznaniu, wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi się w przedziale od 26 do 82 m2. Oferowane lokale zyskają powierzchnie dodatkowe w postaci ogródków lub balkonów.

Mówiąc o zaletach nowej inwestycji dewelopera Ronson Development nie można zapomnieć o lokalizacji. Budynek powstaje w obrębie zapewniającej codzienny komfort dzielnicy Grunwald. W bezpośrednim sąsiedztwie proponowanych mieszkań działają m.in. sklepy, markety, restauracje, punkty usługowe oraz kluby fitness. Kawałek dalej zlokalizowane jest centrum handlowe King Cross Marcelin. Nieopodal Grunwaldzkiej 240 mieści się także centrum biznesowe. Z kolei rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy bogaty wybór placówek edukacyjnych. Problemu nie stanowi również komunikacja z centrum Poznania, do którego dotrzeć można zaledwie w 12 minut. Całość uzupełnia Lasek Marceliński, który zachwyca zarówno miłośników sportu, jak i osoby stawiające na spokojne, relaksujące spacery.

Najwyższą jakość nowej inwestycji na Grunwaldzie gwarantuje doświadczenie inwestora. Ronson Development działa już od 21 lat, a na swoim koncie ma 26 zrealizowanych projektów i 23 tys. zadowolonych mieszkańców. Co ciekawe, to już druga inwestycja firmy w tej części Poznania. Poprzednia – Grunwald2 – została dobrze przyjęta przez klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Budowa tego projektu dobiegła już końca, dzięki czemu na własne oczy przekonać się można o jakości, jaką reprezentuje sobą Ronson Development.

Budowa inwestycji Grunwaldzka 240 wystartowała w lipcu 2021 roku i zgodnie z przyjętym harmonogramem potrwa do marca 2023 roku.