Autor: Dopoznania.pl
20 lipca, 2020Newsy

Rusza kolejny etap sprzedaży osiedla Rodzinne Podolany!

Deweloper Sky Investments poszerza ofertę Osiedla Rodzinne Podolany! Już 3 sierpnia do sprzedaży trafi III etap inwestycji, obejmujący szeregi C oraz F. Klienci będą mogli wybierać pomiędzy mieszkaniami z tarasami na dachu a domami z przynależnymi ogrodami. Jeżeli poszukujesz komfortowej nieruchomości na Podolanach, trafiłeś pod właściwy adres!

Obecnie na placu budowy trwają następujące działania – szereg A jest bliski ukończenia, a w szeregach B, D i E trwają prace między innymi nad strukturą elewacji. - Jeśli chodzi o szereg A, to są to tak naprawdę ostatnie szlify, pozostałe szeregi również są na bardzo zaawansowanym etapie. Uznaliśmy, że to dogodny moment na uruchomienie kolejnego etapu sprzedaży. Bardzo nas cieszy, że nasi klienci będą mogli skorzystać z nowej oferty – mówi Małgorzata Walczak-Łondka, specjalista ds. sprzedaży firmy Sky Investments.

W wymienionych szeregach sprzedano już większość lokali, jednak już wkrótce do sprzedaży trafi kolejny etap projektu. W ramach szeregu C powstaną dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 76-79 m2 z tarasami na dachu. Taras na dachu o powierzchni około 20 m kw. jest dodatkowym atutem – dzięki niemu mieszkańcy mają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, z rodziną czy przyjaciółmi – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka. Klienci zainteresowani własnym domem z ogrodem, będą mogli skorzystać z oferty szeregu F. Zaproponowane przesz Sky Investments domy w zabudowie szeregowej będą liczyć 99 m2.

Dlaczego warto wybrać Rodzinne Podolany? Realizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu nieruchomości to gwarancja codziennego komfortu - Przy projektowaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na metraż lokali i rozkład pomieszczeń, ponieważ to te cechy są kluczowe w kwestii komfortu życia mieszkańców – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka.

Kolejnym atutem inwestycji jest lokalizacja. Dzielnica Podolany łączy w sobie wszystko, co najlepsze – z jednej strony kusi dobrą komunikacją z centrum i dostępem do pełnej infrastruktury, z drugiej zaś zachwyca sąsiedztwem terenów zielonych i rekreacyjnych, z jeziorami Rusałka i Strzeszynek na czele.

Zgodnie z planem zakończenie budowy szeregów C oraz F nastąpi na koniec października 2021 roku. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.