Autor: Iza
6 czerwca, 2019Newsy

Ruszył II etap sprzedaży na Osadzie Zielonej!

Kto lubi korzystać z nadarzającej się okazji, ma teraz ku temu znakomite warunki. Deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. Sp.k. informuje bowiem, że ruszyła sprzedaż lokali, zaplanowanych w ramach II etapu inwestycji Osada Zielona. Masz więc okazję, by wybierać pośród szerokiej puli nieruchomości i dopasować idealnie tę, która najpełniej będzie spełniała wyobrażenia o wymarzonym miejscu do życia.

W ramach II etapu, deweloper przewidział duże zróżnicowanie mieszkań. Lokale posiadają powierzchnię od 27,81 m2 do 57,05 m2 i występują w wariantach zarówno z osobną kuchnią jak i aneksem, połączonym z salonem. Do części z nich przynależą zjawiskowe ogrody zimowe, do innych obszerne tarasy. Co szczególnie istotne, termin oddania inwestycji został przewidziany na II kwartał 2019 roku, więc już niebawem możesz rozpocząć wykańczanie i urządzanie wnętrz, w których poczujesz, że wreszcie jesteś „u siebie”. Lokale występują w wariancie 1- lub 2- pokojowym i są także dobrą opcją, jeżeli poszukujesz atrakcyjnie zlokalizowanego, nowego mieszkania na Złotnikach, z myślą o wynajmie. Od Rynku Głównego, osiedle dzieli zaledwie 12 km a dzięki dobrze rozwiniętej sieci połączeń komunikacji publicznej, poruszanie się po mieście, przebiega sprawnie.

Skorzystaj z okazji i wybieraj pośród szerokiej oferty sprzedażowej – liczba lokali maleje z dnia na dzień, więc już dziś zapoznaj się z tym, co ma do zaoferowania Osada Zielona i przekonaj o jej starannie zaprojektowanej koncepcji.