Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2020Newsy

Ruszyła sprzedaż energooszczędnych domów pod Warszawą

Deweloper J.W. Construction poszerzył ofertę osiedla Villa Campina. Do sprzedaży trafił nowy typ nieruchomości – eko-dom „Wiktoria”. Jeżeli planujesz zamieszkać pod Warszawą i poszukujesz nowoczesnych, nastawionych proekologicznie rozwiązań, ta oferta jest dla Ciebie!

Villa Campina to sukcesywnie powiększany przez dewelopera projekt w Ożarowie Mazowieckim. Tym razem J.W. Construction ma dla swoich klientów wyjątkową propozycję – energooszczędny dom w cenie domu tradycyjnego.

Nieruchomość typu „Wiktoria” to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy coraz częściej zwracają uwagę na ekologiczny, zgodny z naturą tryb życia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, nowy dom dotrzyma im kroku. Deweloper postawił na kompilację technologii budowy, montaż pompy ciepła oraz wentylację z rekuperacją, co przełoży się także na mniejsze koszty utrzymania nowych czterech kątów.

Zakup domu na osiedlu Villa Campina polecić należy w szczególności rodzinom z dziećmi. Metraż równy 112 m2, przestronne wnętrza i dobrze przemyślany rozkład pomieszczeń zagwarantują przyszłym domownikom odpowiednią dozę swobody i prywatności.

Na parterze przewidziano salon z jadalnią, stwarzający idealne warunki do życia rodzinnego i towarzyskiego. W tej części nie zabraknie także kuchni i łazienki. Na uwagę zasługuje wygodne przejście z przedsionka do garażu. Z kolei poddasze zarezerwowano dla 3 sypialni oraz obszernej łazienki. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią też duże działki, pozwalające na codzienny relaks na świeżym powietrzu.