Autor: Dopoznania.pl
29 grudnia, 2020Newsy

Ruszyła sprzedaż nowych mieszkań na Starołęce w Poznaniu

Deweloper Spravia poszerzył ofertę o kolejną inwestycję. Powstające na Starołęce mieszkania, dedykowane są osobom, planującym zakup nieruchomości w atrakcyjnej, rozwijającej się części Poznania. Szeroki wybór powierzchni i rozwiązań sprawia, że na Osiedlu Przy Unii każdy znajdzie coś na miarę własnych potrzeb. Zgodnie z planem realizacja zakończy się w IV kwartale 2022 roku.

W ramach I etapu inwestycji, deweloper Spravia, odda 10-piętrowy budynek, w którym znajdą się 223 funkcjonalne lokale. Powstający budynek osiągnie kształt litery „U” i wyróżniać się będzie ponadczasową architekturą. Jasna elewacja z elementami cegiełki doskonale skomponuje się z okoliczną zielenią.

Z myślą o indywidualnych oczekiwaniach klientów, poszukujących nowego mieszkania na Starołęce, inwestor zaoferował lokale mieszczące się w przedziale od 34 do 73 m2. Wśród zaproponowanych rozwiązań znalazły się komfortowe kawalerki oraz nieco większe 2-pokojowe „M”, które doskonale sprawdzą się w przypadku singli i par. Na Osiedlu Przy Unii nie zabraknie także mieszkań, zapewniających wygodę rodzinom z dziećmi – tej grupie nabywców polecić należy układy 3- i 4-pokojowe.

Wszystkie, realizowane w ramach nowego osiedla na Starołęce, mieszkania będą mogły pochwalić się dobrze przemyślanymi rozkładami, umożliwiającymi wiele wariantów aranżacji. Na uwagę zasługują również atrakcyjne powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów, tarasów oraz loggii. Miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu, dedykowane są lokale parterowe z prywatnymi, zielonymi ogródkami.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i postaw na własne mieszkanie przy ul. Unii Lubelskiej w Poznaniu.