Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2019Zakup inwestycyjny

Rybaki 1 - aktualna oferta sprzedażowa

Inwestycja Rybaki 1 to nowoczesny budynek z 30 mieszkaniami typu studio. Zlokalizowany w ścisłym centrum Poznania, oferuje wysoki standard życia, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Miejsce wyjątkowe, pełne nowoczesnych rozwiązań technologicznych, zachwyca wyszukaną formą architektoniczną, która jednocześnie, znakomicie wpisuje się w charakter okolicy. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilkanaście mieszkań. Sprawdź, które z nich, najlepiej będzie pasowało do Ciebie.

Moryson Development starannie podszedł do kwestii funkcjonalnego wykorzystania każdego m2 powierzchni. Dlatego też, nawet przy niewielkim metrażu, nieruchomości są w stanie zapewnić duży komfort życia.

Klienci mogą wybierać jeszcze pośród mieszkań o powierzchni od 29,70 m2 do 75,50 m2. Są to lokale 1- pokojowe, studia z sypialnią bądź antresolą, dająca dużą swobodę aranżacyjną. Nowoczesne wnętrza, z pewnością przypadną do gustu tym, którzy chcą prowadzić aktywny, miejski tryb życia. Oferta powinna zaciekawić również osoby, poszukujące możliwości zainwestowania w luksusową nieruchomość pod wynajem. Rybaki 1, dzięki swej znakomitej lokalizacji i wysokiej jakości są możliwie najlepszą lokatą kapitału.

Ceny nieruchomości wahają się od 8 150 zł/m2 do 10 200 zł/m2. Planowany termin oddania ich do użytkowania to wrzesień/październik 2019 roku. Już za kilka miesięcy, możesz więc otrzymać klucze do eleganckiego studio, w ścisłym centrum.