Autor: Iza
26 czerwca, 2019Newsy

Rybaki 1 – lato w mieście

Ciepłe słoneczne dni już nas rozpieszczają, a przed nami jeszcze wakacje. Tylko nieliczni będą mogli wyjechać na całe dwa miesiące, pozostali muszą cieszyć się letnim relaksem w mieście. Na szczęście osoby mieszkające w centrum mają atrakcje na wyciągnięcie ręki: plaże nad Wartą, KontenerART, ogródki restauracyjne na Starym Rynku i wiele innych.

Lokalizacja to niewątpliwie jedno z głównych kryteriów wyboru mieszkania. Dla tych, którzy chcą cieszyć się urokami miejskiego życia, mamy specjalną ofertę dewelopera Moryson Development. Inwestycja Rybaki 1 położona w samym sercu miasta Poznania, ale w zacisznej uliczce to doskonałe miejsce do zamieszkania dla wszystkich, ceniących sobie bliskość miejskich atrakcji.

Mieszkania od 39 do 75 m2 idealnie nadają się dla singli, par czy jako inwestycja na wynajem. Wysoka jakość wykonania i możliwość wyposażenia w system inteligentnego domu zaspokoją potrzeby tych najbardziej wymagających. Lokale na czwartym piętrze typu Studio-Up posiadają antresolę, dzięki której można zyskać dodatkowo miejsce do zaaranżowania np. sypialni czy gabinetu. Wysokość wnętrza daje zaś poczucie większej przestrzeni. Widok z okna na panoramę okolicznych kamieniczek jest szczególnie urokliwy. Moryson Development wyszedł również naprzeciw wymaganiom zmieniającego się świata motoryzacji. Podziemne miejsca parkingowe zostały wyposażone w windę samochodową oraz stanowiska ładowania samochodów elektrycznych Car Plug-In Ready.

Bliskość ulicy Półwiejskiej i Starego Browaru sprawia, że liczne sklepy, kawiarnie, cukiernie i restauracje są na wyciągnięcie ręki. A gdyby chciało się nam ruszyć w dalszą podróż po Poznaniu, to przystanek tramwajowy jest tuż za rogiem.

Rybaki 1 - dobrze jest mieszkać w centrum wydarzeń.