15 listopada, 2018Strona główna

Rybaki 1 - mieszkania idealnie optymalne

Małe czy duże, pod miastem czy w mieście? Wiele pytań i dylematów ma każdy, kto planuje zakup swojego M. To, na co się zdecydujemy, zależy od wielu czynników.

Małe czy duże, pod miastem czy w mieście? Wiele pytań i dylematów ma każdy, kto planuje zakup swojego M. To, na co się zdecydujemy, zależy od wielu czynników.

Rodziny zazwyczaj szukają domu pod miastem, a osoby bez zobowiązań wolą mieszkać w centrum, nawet kosztem mniejszej powierzchni użytkowej. Dla tych wszystkich wolnych, młodych ciałem, ale też i duchem, deweloper - Moryson Development - przygotował swoją nową inwestycję przy ulicy Rybaki 1 w Poznaniu.

Wśród secesyjnych kamienic powstanie nowoczesny, modernistyczny budynek z mieszkaniami idealnie dopasowanymi, typu STUDIO, o metrażu od 28 do75 m2. Mniejsze z nich to typowe kawalerki składające się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. W sam raz na pierwsze mieszkanie bądź jako inwestycja przynosząca już dziś pewne zyski. Większe, tzw. STUDIO UP, to mieszkania z antresolą. Dodatkową powierzchnię można z powodzeniem  zagospodarować na sypialnię czy pracownię, a nawet jedno i drugie. Na dole zaś można urządzić przestronną część dzienną z salonem i kuchnią.

Deweloper zadbał nie tylko o najlepszą jakość użytych materiałów do budowy i wykończenia, ale również zastosował najnowsze technologie. Każde mieszkanie przystosowane będzie do zamontowania systemu inteligentnego domu, dzięki któremu za pomocą smartfona i aplikacji będzie można zarządzać elektronicznymi sprzętami w domu. Poranna pobudka w takim mieszkaniu to nie dźwięk budzika, a płynąca z głośnika przyjemna muzyka i dochodzący z kuchni aromat parzonej właśnie kawy z ekspresu. W podziemnym garażu deweloper przewidział kilkanaście miejsc Plug-in Ready do ładowania samochodów elektrycznych.
Bliskość Starego Miasta wraz z jego wszystkimi atrakcjami, a także przystanków tramwajowych i autobusowych sprawia, żeRybaki 1 to idealny adres, by stąd zacząć żyć.