Autor: Dopoznania.pl
11 kwietnia, 2019Newsy

Rybaki 1 – nowa przestrzeń

Wiosna - czas na zmiany, nowe wyzwania, decyzje. Zmiana miejsca zamieszkania, kupno nowego lokum dla siebie czy pod inwestycję, zmiana pracy, realizacja marzeń... Chętniej podejmujemy takie decyzje właśnie w czasie, gdy przyroda budzi się do życia. Psychologowie wiążą to z pozytywnym wpływem słonecznych i dłuższych dni, co ma bezpośredni wpływ na większą motywację do działania i podejmowania odważniejszych decyzji. Jeżeli mamy w planach zainwestować wolne środki w większą inwestycję, na przykład w mieszkanie, to teraz jest najlepszy czas.

W centrum Poznania, nieopodal Starego Rynku, w zacisznej uliczce powstaje nowa inwestycja dewelopera Moryson DevelopmentRybaki 1. Modernistyczna bryła budynku, inspirowana twórczością holenderskiego malarza Pieta Mondriana, z pewnością wyróżni się na tle zabytkowych kamieniczek, ale też będzie z nimi subtelnie współgrała. Nowoczesne rozwiązania, możliwość wyposażenia mieszkań w system inteligentnego domu, optymalna wielkość lokali od 39 do 75 m2 oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że inwestycja Rybaki 1 jest idealnym miejscem na pierwsze mieszkanie dla siebie lub pod wynajem. Deweloper, podążając za potrzebami XXI wieku, wyposażył podziemny parking w windę samochodową, a także w stanowiska ładowania pojazdów elektrycznych.

Parter budynku zajmują lokale usługowo-użytkowe, które można przeznaczyć na kameralną restaurację czy kawiarnię. Powodzeniem cieszyłby się w tym miejscu również salon kosmetyczno- fryzjerski czy barberski. Bliskość centrum, tętniącego życiem, daje mnóstwo możliwości i zapewnia łatwy dostęp w każde miejsce Poznania, zarówno komunikacją miejską, jak i rowerem czy pieszo.

Ze szczegółową ofertą można się zapoznać w biurze sprzedaży dewelopera, a także podczas Wystawy Deweloperów w Starym Browarze w dniach od 13 kwietnia do 25 maja br.