Autor: Dopoznania.pl
27 lutego, 2019Zakup inwestycyjny

Rybaki 1 - przestrzeń połączona

Kuchnia w salonie to dzisiaj standard. Już nawet coraz częściej można zobaczyć wannę w sypialni. Łączenie przestrzeni czy też projektowanie funkcjonalnych stref w mieszkaniu, by się ze sobą przenikały, to nie tylko wynik ograniczonego metrażu, to trend nadążający za obecnym życiem w biegu. Mamy coraz mniej czasu, by spędzać go razem w domu, więc wspólne przestrzenie z pewnością to ułatwią.

Połączenie kuchni z salonem daje możliwość wspólnego przebywania i rozmowy podczas przygotowywania posiłków. Łączenie salonu, jadalni, holu powoduje zaś nie tylko optyczne powiększenie przestrzeni, ale też umożliwia wymianę myśli czy słuchanie muzyki, podczas wykonywania różnych czynności w dwóch osobnych pomieszczeniach.

Wpisując się w bieżące trendy, deweloper - Moryson Development - zaprojektował mieszkania w swojej najnowszej inwestycji Rybaki 1. Optymalne wykorzystanie przestrzeni w lokalach typu Studio (28-50 mkw.) czy Studio up (47-75 mkw.) sprawia, że mieszkania są bardzo funkcjonalne i przestronne. Możliwość wyposażenia w system inteligentnego domu pozwala dodatkowo sterować urządzeniami elektrycznymi, roletami oraz światłem z poziomu aplikacji mobilnej w smartfonie czy tablecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mieszkańców, inwestor proponuje podziemny parking na miarę XXI wieku. Wyposażony w windę samochodową oraz stanowiska Plug-in do zasilania pojazdów elektrycznych jest sporym krokiem w przód i dowodem na to, że Moryson Development myśli przyszłościowo.

Położenie inwestycji Rybaki 1 w centrum Poznania, tuż przy Starym Rynku oraz w pobliżu popularnego deptaku przy ul. Półwiejskiej, z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy lubią być w centrum wydarzeń, żyją szybko i nie chcą tracić czasu na dojazdy. Okoliczne sklepiki zadbają o pełną lodówkę, nawet w niedziele niehandlowe, a sąsiadujące restauracje, cukiernie czy puby o rozkosz podniebienia w dni, kiedy nie mamy czasu gotować w domu. Trend łączenia nie dotyczy tylko przestrzeni, ale również życia. Warto zatem połączyć przyjemnie z pożytecznym i zamieszkać tam, gdzie wszystko jest dwa kroki stąd.