Autor: Iza
19 marca, 2019Newsy

Sąsiedztwo parków i dobry dojazd do centrum – lokalizacja idealna!

Położone zaledwie kwadrans od Śródmieścia, funkcjonalnie zaprojektowane i solidnie wykonane osiedle od Murapol S.A. będzie idealnym miejscem do życia dla osób, poszukujących  miejskiej wygody w sąsiedztwie zieleni. Jeżeli nie chcesz godzić się na kompromisy i zależy Ci na obydwu wspomnianych aspektach w równiej mierze, do doskonale trafiłeś.

Murapol Osiedle Praskie pozwala prowadzić typowo miejski, aktywny styl życia, przy jednoczesnym, łatwym dostępnie do parków i terenów zielonych. Dobrze rozbudowana sieć połączeń komunikacji zbiorowej, ułatwia poruszanie się po całym mieście, bez konieczności używania własnego samochodu. Potrzebna na co dzień infrastruktura, znajduje się na wyciągnięcie ręki. Ta prawobrzeżna część stolicy cieszy się coraz większą popularnością, ze względu na liczne inwestycje, przywracające dzielnicy jej dawny blask.

Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości zaledwie 100 m od osiedla. Rondo Wiatraczna z pętlą tramwajową, oddalone jest o 800 m a Dworzec Kolejowy Warszawa – Wschodnia o 2,5 km. Okoliczne tereny rekreacyjne, skutecznie zachęcają do codziennej aktywności, dzięki bogato rozbudowanej infrastrukturze wypoczynkowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park J. Polińskiego. Położone nieopodal: Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Skaryszewski z Jeziorem Kamionkowskim czy Kamionkowskie Błonie Elekcyjne będą również doskonałą przestrzenią do wypoczynku dla całej rodziny.