15 marca, 2019Strona główna

Sąsiedztwo z potencjałem!

Osiedle Radosna III to kompleks sześciu 4-kondygnacyjnych budynków o ponadczasowej formie, uzupełnionej o nowoczesne detale architektoniczne. Optymalny układ pomieszczeń oraz wygodna pod wieloma względami lokalizacja to połączenie, które przekonało już szerokie grono klientów. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz optymalne rozwiązanie. 

Deweloper PPUiH AGROBEX Sp. z o.o. postawił na różnorodność mieszkań oraz spokojną, dającą wytchnienie lokalizację, która pozwala jednocześnie, na swobodne korzystanie z wielu udogodnień infrastrukturalnych, znajdujących się w okolicy.

Młodych rodzicówz pewnością ucieszy dobrze rozwinięte zaplecze edukacyjne, z placówkami państwowymi, jak i prywatnymi, przeznaczonymi dla różnych grup wiekowych dzieci. Place zabaw, kluby malucha oraz inne udogodnienia dla rodzin z dziećmi, znacząco ułatwią codzienną organizację.

Dużą zaletą jest też bogate zaplecze handlowo-usługowe, a znajdujące się w niewielkiej odległości centra handlowe, zadowolą namatorów większych zakupów. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także przychodnie lekarskie – zarówno działające w oparciu o NFZ, jak i praktyki prywatne oraz apteki. Zwolennicy aktywnego wypoczynku, z łatwością będą mogli skorzystać z pobliskiej pływalni Wodny Raj, kompleksu sportowo-rekreacyjnego skupionego wokół Jeziora Maltańskiego czy klubów fitness i licznych ścieżek spacerowych oraz rowerowych. Kina, restauracje, kluby i kawiarnie, dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Zobacz inne inwestycje w Zalasewie.