Autor: Dopoznania.pl
15 grudnia, 2022Newsy

Skaland w akcji „Deweloperzy Dzieciom”

Okres przedświąteczny zwykle kojarzy się nam z zakupami i porządkami. Jednak czy pośród tych obowiązków znajdujemy czas dla innych? Bo w Świętach nie chodzi jedynie o czyste okna czy syto nakryty stół. W tym czasie powinniśmy też zwrócić uwagę na potrzeby innych, zwłaszcza najmłodszych, którzy być może tegoroczne Święta spędziliby w smutku, gdyby nie akcje dobroczynne.

Jedną z takich akcji, szczególnie nagłaśnianych w Poznaniu i okolicach, jest event „Deweloperzy Dzieciom”. Jednoczy on przede wszystkim inwestorów ze stolicy wielkopolski oraz okolic, aby w tym dniu pochylić się nad potrzebami dzieci z rodzinnych domów dziecka i placówek wychowawczych. Udział w imprezie bierze udział również Skaland, deweloper, który realizuje takie inwestycje, jak Aurora Park, Osiedle Nowina, Osiedle Nowina II, Osiedle Młodych 2.0 oraz Makowe Pola.

Wydarzenie odbywa się dziś, 15 grudnia, w History Land. Dzięki hojności darczyńców dzieci otrzymają prezenty, nie zabraknie również konkursów i atrakcji. W tym dniu zarówno Skaland, jak i inni deweloperzy i partnerzy akcji, skupiają się na jednym – radości obdarowanych podopiecznych, którzy będą mogli poczuć magie świąt, której, być może, wcześniej nigdy nie zaznali.