Autor: Dopoznania.pl
23 lutego, 2021Zakup inwestycyjny

Smart apartamenty w Poznaniu – sprawdź ofertę Nadolnik Compact Apartments

Przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu trwa budowa II etapu inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Smart apartamenty to doskonała propozycja dla klientów, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Oferowany przez Grupę Partner projekt łączy w sobie funkcjonalne rozwiązania, wysoką jakość i atrakcyjną lokalizację.

Realizacja inwestycji Nadolnik Compact Apartments została podzielona na cztery etapy, w ramach których oddanych zostanie łączenie ponad tysiąc smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 m2.

Składający się 213 lokali, I etap inwestycji został już zakończony. Większość smart apartamentów znalazła swoich nabywców. Nastąpiły też udane odbiory. Aktualnie trwa kontynuacja projektu. - W II etapie Nadolnik Compact Apartments zostaną przygotowane 224 lokale, a już ponad 50 sprzedaliśmy. Ponadto zostaną przygotowane lokale handlowe i usługowe, część wspólna – lobby, a także podziemna hala garażowa. Inwestycja będzie gotowa za blisko półtora roku, a zainteresowanie jest spore, ponieważ propozycja pozwala elastycznie zainwestować w nieruchomość – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Deweloper zaplanował również pełną infrastrukturę, obejmującą m.in.: boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną oraz korty tenisowe. Całość powstanie tuż obok Parku ks. Tadeusza Kirschke, który niedawno został zmodernizowany. Ze względu na łączącą liczne zalety lokalizację oraz skalę przedsięwzięcia i nowoczesność, Nadolnik Compact Apartments stanie się miejscem popularnym.

Nadolnik Compact Apartments to projekt, który odpowiada na zapotrzebowanie różnych grup odbiorców. Własny smart apartament nie podlega także zasadom obostrzeń związanych z pandemią, które utrudniają funkcjonowanie branży hotelarskiej. Można z niego korzystać według własnego uznania. Lokale oddawane są w standardzie deweloperskim, ale możliwe jest skorzystanie też z usługi wykończenia „pod klucz”, co pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje dotrzymanie założonego wcześniej budżetu. Do kogo oferta dewelopera jest skierowana? - Firmy, których pracownicy często podróżują służbowo do Poznania, dopytują o naszą propozycję. Planują zamienić hotel na własny smart apartament, by zyskać większą niezależność, dodatkowo oszczędzając czas i pieniądze. Dla kadry menedżerskiej smart apartament będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ nie obowiązują doby hotelowe, rezerwacje, opłaty i wiele innych formalności. Rata kredytu za lokal zakupiony na Nadolniku jest de facto równa kwocie opłat za 2-3 doby w hotelu. Wybór jest więc oczywisty. Ponadto inwestycja znajduje się w spokojnym miejscu, co też ma tutaj znaczenie - podkreśla Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Nadolnik Compact Apartments.

Zakup smart apartamentu sprawdzi się także w przypadku klientów poszukujących swojego pierwszego „M”. Swoje miejsce znajdą tu osoby młode, wiążący przyszłość z Poznaniem, studenci, którzy już nie mogą się doczekać powrotu do zajęć w trybie stacjonarnym, absolwenci. Aranżację wnętrza można dopasować do późniejszego przeznaczenia lokalu. – Projekt pozwala stworzyć wnętrza w różny sposób. Styl akademicki, z dwoma biurkami będzie idealny dla osób kształcących się i pracujących jako freelancerzy. Styl hotelowy sprawdzi się, kiedy lokal będzie pełnił funkcję miejsca wypoczynku dla pracowników w delegacji. Natomiast stylistyka apartamentowa zrobi świetne wrażenie w przypadku lokali z antresolą, o powierzchni ponad 35 m kw. Na aranżację przestrzeni można spojrzeć z różnych perspektyw, gwarantując rozwiązania dedykowane dla przyszłych lokatorów – podsumowuje Karolina Skrzypek z Grupy Partner.

Nabywcy decydujący się na zakup mieszkania w tej części Nowego Miasta szczególnie doceniają korzyści wynikające z dogodnego położenia na mapie Poznania. Nadolnik Compact Apartments znajduje się przy ulicy Nadolnik 8, niedaleko Ronda Śródka, a stąd można dojechać szybko tramwajem w dowolne miejsce w mieście. Na uwagę zasługuje także bliskość terenów rekreacyjnych oraz Wartostrady.

Aktualnie trwa sprzedaż lokali z II etapu inwestycji. Istnieje możliwość odliczenia podatku VAT. Zakończenie tej części inwestycji jest planowane w 2022 roku.