Autor: Dopoznania.pl
30 stycznia, 2023Newsy

Spełnij marzenie o mieszkaniu w centrum

Mieszkanie w centrum Poznania – to marzenie wielu singli czy młodych osób. Możliwość czerpania z zalet Starego Rynku kusi wielu – dlatego też inwestycje tu zlokalizowane cieszą się dużym zainteresowaniem. Nawet, jeśli sami mamy zamiar mieszkać w tej okolicy zaledwie kilka lat – lokal przy Starym Rynku to gwarancja zarobku z najmu. Jeżeli szukasz nieruchomości w tej części miasta sprawdź ofertę Podgórnej 7.

Ten unikatowy projekt mieści się na obszarach dawnych ogrodów willi Hipolita Cegielskiego. To idealna lokalizacja – zaledwie kilkadziesiąt metrów od Starego Rynku i jednej z najpopularniejszych ulic Poznania – Świętego Marcina. Dzięki temu mieszkańcy mogą być w centrum każdego z ważniejszych poznańskich wydarzeń. Nie można zapomnieć również o zapierającym dech w piersi widoku na panoramę starego miasta czy zabytkowy ogród – niewiele projektów w centrum miasta może poszczycić się takimi widokami.

Mieszkania na Podgórnej 7 są w pełni wyposażone i wykończone, posiadać będą również klimatyzacje hotelową – atut szczególnie doceniany latem. Istnieje również możliwość zakupu mieszkania w standardzie deweloperskim, do samodzielnego wykończenia. Mieszkańcy będą mogli korzystać z usług concierge, spa oraz strefy fitness.

Ciekawą propozycja są mieszkania na najwyższych piętrach Podgórnej 7 – te lokale posiadać będą antresole – popularne ostatnimi czasy dodatkowe miejsce, które zaaranżować można na klimatyczną sypialnię czy biuro. Jeśli więc marzysz o widokach na Poznań, których pozazdroszczą ci inni – koniecznie sprawdź Podgórną 7.