Autor: Iza
21 czerwca, 2019Newsy

Spokój, elegancja i wygoda to Villa Bociania

Kameralna i ekskluzywna inwestycja, realizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej z centrum części Warszawy, zachwyca nie tylko designem i sposobem zaaranżowania części wspólnych ale także jakością, wynikającą z wykorzystania najlepszych jakościowo materiałów. To miejsce spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz wszystkich tych, którzy nie chcą się godzić na jakiekolwiek kompromisy, względem standardu życia.

Osiedle Villa Bociania jest realizowane przez doświadczonego dewelopera z renomą. Arche Sp. z o.o. proponuje nowe mieszkania na Ursynowie, dające wysokie poczucie prywatności i komfortu. To perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które nie chcą podejmować się opieki nad własnym domem a jednocześnie cenią sobie możliwość życia w przyjaznym i kameralnym otoczeniu.

Inwestycja składa się z zaledwie trzech budynków, mieszczących w sobie nietuzinkowe, ekskluzywnie zaprojektowane apartamenty. W ofercie sprzedażowej znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 104,98 m2 do 212,30 m2. Taka przestrzeń, pozwala na wygospodarowanie od 4 do nawet 7 pokoi. Potrzeby Twojej rodziny, z pewnością zostaną więc zaspokojone.

Projekt przewiduje możliwość instalacji kominka i systemu klimatyzacji, w każdym z lokali. Efektownie zagospodarowane części wspólne, godnie uzupełniają projekt osiedla. Do lokali parterowych przynależą ogródki, zaś pozostałe apartamenty mają do dyspozycji obszerne balkony.

Przenieś się do Villa Bociania i zamieszkaj w standardzie, o jakim od dawna marzyłeś!