Autor: Iza
15 kwietnia, 2019Newsy

Spokojna okolica, w której będzie Ci wygodnie

Nowe domy pod Poznaniem, wchodzące w skład osiedla Gwiazdowo etap III, posiadają powierzchnię 90 m2, która pozwala na atrakcyjne zagospodarowanie wygodnej przestrzeni dla całej rodziny, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów – zarówno zakupu jak i późniejszej eksploatacji. Kluczowym atutem osiedla jest także jego lokalizacja.

Deweloper WTJ HOME Sp. z o.o. postawił na Gwiazdowo – to malownicza i spokojna okolica, oddalona zaledwie o 9 km od Swarzędza oraz 19 km od Poznania (Rondo Śródka). Pomimo, iż miejscowość ma kameralny charakter i nie brakuje w niej atrakcyjnych terenów zielonych, to równocześnie oferuje infrastrukturę, zaspokajającą większość codziennych potrzeb.

Mieszkańcy osiedla Gwiazdowo etap III będą mogli swobodnie korzystać z placówek oświatowych (dedykowanych różnym grupom wiekowym dzieci), sklepów, punktów usługowych, ośrodka zdrowia, stacji benzynowej, stacji PKP czy przystanków autobusowych. To wszystko znajduje się w zasięgu kilkuminutowego spaceru i pozwala na sprawną organizację codziennej logistyki rodzinnej.

Poruszanie się po całym regionie, również będzie przebiegało bardzo łatwo. Najbliższy zjazd na drogę krajową nr 92 oddalony jest o 1,2 km, a na drogę ekspresową S5 o 3,6 km. Autostrada A2 znajduje się w odległości 10 km.

Duża ilość zieleni oraz dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych skutecznie zachęca do codziennego wypoczynku w aktywnej postaci, w kontakcie z naturą. Kameralna atmosfera, panująca w najbliższym sąsiedztwie, to gwarancja wysokiego poczucia bezpieczeństwa i komfortu.

Zobacz inne oferty domów w Gwiazdowie