Autor: Iza
20 marca, 2019Newsy

Sprawdź, jakie mieszkania są jeszcze dostępne

Stróżyńskiego 11B to kolejny już etap realizacji inwestycji, zlokalizowanej na dobrze rozwiniętym infrastrukturalnie Piątkowie. Budynek będzie położony równolegle do ul. Stróżyńskiego a dzięki pomysłowo zaaranżowanym, otaczającym go częściom wspólnym, idealnie wkomponuje się w przestrzeń osiedla. Ilość lokali dostępnych w tym etapie maleje z dnia na dzień. Jeżeli zależy Ci by zamieszkać w tak wygodnej przestrzeni, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Deweloper Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. informuje, iż w ramach sprzedaży dostępne są jeszcze lokale o różnej wielkości i układzie. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania 2- pokojowego, to możesz wybierać pośród nieruchomości o powierzchni od 40,6 m2 do 69 m2. Osoby poszukujące lokalu 3- pokojowego mają jeszcze do wyboru mieszkanie o powierzchni 58,5 m2. Ceny wahają się w przedziale od 272 020 złotych do 525 070 złotych.

Mieszkania te cechują się funkcjonalnym układem oraz dobrym naświetleniem wnętrz. Ekskluzywny design budynków oraz starannie dopracowane wykończenie części wspólnych, tworzy przestrzeń godną uwagi. Jeżeli chcesz mieszkać w okolicy, która zapewnia łatwy dostęp do zróżnicowanej infrastruktury ale jednocześnie jest stosunkowo spokojną i pełną zieleni częścią miasta, to znakomicie trafiłeś. To właśnie tutaj możesz cieszyć się bezkompromisowym komfortem, w nowoczesnym wydaniu.