Autor: Dopoznania.pl
27 września, 2019Newsy

Sprawdź ofertę mieszkań 3- i 4-pokojowych na Wawrze

Nowoczesna zabudowa szeregowa oraz przyjazna, spokojna okolica to główne atuty, jakimi może poszczycić się osiedle Zwoleńska 90. Składa się ono z dwóch typów mieszkań – parterowych z dostępem do prywatnych ogródków oraz tych, położonych na pierwszej kondygnacji – z poddaszem. Lokale posiadają układ 3- lub 4- pokojowy, więc perfekcyjnie sprawdzą się w przypadku rodzin, poszukujących należycie komfortowej przestrzeni.

Deweloper WWW Construction Sp. z o.o. zdecydował się na realizację swojego projektu na zielonym Wawrze, oferując nowe mieszkania w spokojnej części Warszawy. Wizja życia w kameralnej i dającej poczucie bezpieczeństwa przestrzeni, z dala od wysokich blokowisk i hałaśliwych ulic, przekona wielu. Pomyśl, jak wygodnie będziesz mógł wychowywać dzieci, w otoczeniu zieleni, w spokojnym sąsiedztwie o niskiej zabudowie.

Na osiedlu Zwoleńska 90, dostępne są jeszcze lokale 3- pokojowe o powierzchni od 51,61 m2 do 82,40 m2. W takim wariancie, swobodnie odnajdzie się rodzina w modelu 2+1. Klienci o wyższych wymaganiach, mogą sięgnąć po lokale 4- pokojowe. W tym przypadku, ich powierzchnia waha się od 72,72 m2 do 82,40 m2. To wystarczająca przestrzeń, by komfortowo pomieścić rodzinę z dwójką dzieci. Najbliższa okolica obfituje w szereg pożądanych na co dzień udogodnień a łatwy dojazd do centrum, umożliwia utrzymanie stałego kontaktu z wielkomiejską infrastrukturą. Zaproś swoich najbliższych do przestrzeni, na jaką zasługują!