Autor: Iza
22 marca, 2019Newsy

Sprawdź szczegóły aktualnej oferty

Zielone Kamionki 4 to niebanalna inwestycja, w której z powodzeniem odnajdą się miłośnicy wysmakowanego designu oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Optymalnie zlokalizowana, zachęca mnogością udogodnień, na miarę XXI wieku. Poznaj zakres aktualnej oferty sprzedażowej i wybierz jeden z dostępnych jeszcze lokali dla siebie!

Deweloper Tefra House Sp. z o.o. Sp. K. informuje, iż w ramach dostępnej oferty, znajduje się jeszcze kilka domów. Dwa z nich posiadają powierzchnię 138 m2, w układzie trzykondygnacyjnym. Deweloper kładzie szczególny nacisk na swobodę aranżacyjną wnętrz i dlatego też, w ramach proponowanej przestrzeni, istnieje możliwość wydzielenia od 3 do nawet 7 funkcjonalnych i dobrze doświetlonych pokoi. Drugi typ dostępnych domów, zapewnia powierzchnię 100 m2, na której można wydzielić od 5 do 6 pokoi.

Każda nieruchomość dysponuje prywatnym ogródkiem a części wspólne będą elegancko i funkcjonalnie zaaranżowane. Na specjalną uwagę zasługuje wysoka jakość budynków. W standardzie znajdują się bowiem takie elementy jak: duże okna trzyszybowe, drzwi antywłamaniowe, piec kondensacyjny Viessmann z zasobnikiem, automatycznie sterowane rolety zewnętrzne i brama garażowa oraz system inteligentnego domu Fibaro. To, co u konkurencji wymaga dopłaty, tutaj jest oferowane w standardzie. Ponadto klienci mogą zamówić dom z w opcji wykończenia pod klucz, korzystając z trzech atrakcyjnych pakietów