Autor: Iza
10 lipca, 2019Newsy

Sprawdź szczegóły aktualnej oferty

Osoby poszukujące nowego mieszkania pod Poznaniem, z pewnością powinna zainteresować oferta Osiedla Poznańskiego. Powstaje ono w prężnie rozwijającej się Mosinie, która umiejętnie łączy spokojne, pełne zieleni sąsiedztwo, z łatwym dostępem do stolicy Wielkopolski. Jeśli chcesz prowadzić spokojniejszy, wygodny i nowoczesny, podmiejski tryb życia, to znakomicie trafiłeś!

Za realizację projektu odpowiada firma Osiedle Poznańskie sp. z o.o. Sp. k., która w sposób priorytetowy traktuje wysoką jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych warunków zakupu. Dlatego też, ceny mieszkań są atrakcyjne, w porównaniu do ofert, z nawet granicznych dzielnic Poznania.

Jeżeli chcesz zamieszkać w pomysłowo zaaranżowanej przestrzeni i cieszyć się szeregiem nowoczesnych udogodnień, to skorzystaj z nadarzającej się okazji i wybieraj pośród lokali o powierzchni od 21,88 m2 do 50,85 m2. Posiadają one układ od 1- do 3- pokojowy i dzięki optymalnemu wykorzystaniu każdego m2 powierzchni, pozwalają na efektowną aranżację przestrzeni. Planowany termin ukończenia inwestycji to II kwartał 2020 roku, więc już całkiem niebawem, możesz przenieść się „na swoje”, zyskując wymarzoną niezależność. Ceny nieruchomości wahają się od 123 000 złotych do 282 420 złotych.

Osiedle Poznańskie otoczone jest atrakcyjnymi terenami zielonymi a jego części wspólne, efektownie uzupełniają przestrzeń, dając poczucie prestiżu i komfortu. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i zarezerwuj jeden z dostępnych jeszcze lokali dla siebie!