Autor: Iza
19 lipca, 2019Newsy

Sprawdź szczegóły aktualnej oferty

Szukasz nowego mieszkania w Warszawie, w spokojniejszej, zielonej okolicy, dającej wytchnienie? Sprawdź, co przygotował dla Ciebie deweloper WWW Construction Sp. z o.o. Jego propozycja z dzielnicy Wawer, z pewnością nie pozostawi Cię obojętnym.

Osiedle Zwoleńska 90 powstaje w oparciu o staranie przemyślany projekt, który formą architektoniczną, idealnie koreluje z sąsiadującą zabudową – dwuspadowa konstrukcja dachów oraz jasna, stonowana kolorystyka elewacji. Lokale znajdujące się na parterze posiadają prywatny ogródek, zaś te, położone na piętrze – poddasze do indywidualnej aranżacji. Możesz więc zamieszkać tak, jak od dawna o tym marzyłeś, ciesząc się optymalną powierzchnią. Wielkość mieszkań waha się od 39, 72 m2 (jest to lokal 2- pokojowy) do 82,40 m2 (nieruchomość 4- pokojowa).

Zatem, zarówno pary w różnym wieku jak i rodziny z jednym czy dwójką dzieci, swobodnie odnajdą w ofercie opcję, która będzie w pełni pokrywała się z ich oczekiwaniami. Osiedlając się na Wawrze, zyskasz łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury oraz połączeń komunikacji zbiorowej, pozwalających na szybki dojazd do centrum. Sąsiedztwo pełne zieleni, ułatwi codzienny relaks, zaś możliwość skorzystania z prywatnego ogródka, zagwarantuje bezpieczną i przyjazną przestrzeń wypoczynkową.

Oferta sprzedażowa osiedla Zwoleńska 90 kurczy się z dnia na dzień, więc warto już dziś zapoznać się z jej szczegółami i zarezerwować jeden z lokali dla siebie. Nie pozwól, by ktoś inny wyprzedził Cię w drodze ku realizacji marzeń.