15 maja, 2018Newsy

Sprawdzone materiały wykończeniowe to podstawa

Do głównych czynników wpływających na wartość domu należy nie tylko jego designerski wygląd czy ciekawa bryła. Równie istotna jest jego funkcjonalność, przemyślana koncepcja, a przede wszystkim wykonanie. Jak wybrać rozwiązanie idealne, łączące wysoką jakość z adekwatną, niewygórowaną ceną? Najlepiej postawić na dewelopera, który ma bogate doświadczenie w budowie domów, polegającym na sprawdzonych metodach - podejściem takim może poszczycić się Novaform Polska realizujący Osiedle Koninko.

Do głównych czynników wpływających na wartość domu należy nie tylko jego designerski wygląd czy ciekawa bryła. Równie istotna jest jego funkcjonalność, przemyślana koncepcja, a przede wszystkim wykonanie. Na rynku budowlanym istnieje bardzo szeroki wybór technologii czy dostępnych materiałów. Jak wybrać rozwiązanie idealne, łączące wysoką jakość z adekwatną, niewygórowaną ceną?

Najlepiej postawić na dewelopera, który ma bogate doświadczenie w budowie domów, polegającym na sprawdzonych metodach - podejściem takim może poszczycić się Novaform Polska realizujący Osiedle Koninko. Obiekt ten powstaje przy użyciu profesjonalnych materiałów. Dach został pokryty dachówką ceramiczną Roben Bergamo zapewniającą nowoczesny design oraz dobre odprowadzanie wody, szczelne pokrycie, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Zastosowane profile okienne VEKA Perfectline to gwarancja najwyższej jakości - są nie tylko energooszczędne, ale i posiadają świetne współczynniki przenikania ciepła. Kolejną zaletą jest elewacja klinkierowa domu wykonana wg holenderskiego modelu, dzięki czemu jest odporna na wszelkie zmiany pogody oraz nie wymaga odnowy czy remontów przez długie lata, stanowiąc tym samym trwałe i estetyczne rozwiązanie. Osiedle Koninko cechuje także przemyślane podejście do tematu wód gruntowych, opadowych i kanalizacji. W celu polepszenia komfortu mieszkańców podniesiono poziom domów zapewniając tym samym całkowite bezpieczeństwo i sprawne odprowadzanie wód, a dodatkowo wykonano sieć kanalizacyjną.