16 marca, 2018Strona główna

Sprawdzony deweloper kluczem do idealnego mieszkania

Kluczem do zadowolenia i poczucia bezpieczeństwa związanego z zainwestowaną gotówką jest doświadczony, godny zaufania deweloper. Jednym z nich jest z pewnością Maxus Developer. Potwierdzeniem najwyższej jakości firmy są zrealizowane już inwestycje oraz przyznana przez Prezydenta Miasta Krakowa nagroda „Pióro Business’u”. Deweloper specjalizuje się w realizacji kameralnych osiedli zlokalizowanych w miejscach łączących w sobie spokój z dobrym dostępem do centrum dużego miasta. Aktualnie w ofercie sprzedaży Maxus Developer znaleźć można inwestycję Osiedle Lawendowa 3.

Zakup własnych czterech kątów to nie lada wyzwanie. Decyzja ta wiąże się nie tylko z dużym obciążeniem finansowym, ale oznacza także wybór miejsca, które przez długie lata, a może i całe życie nazywać będziemy „domem”. Kluczem do zadowolenia i poczucia bezpieczeństwa związanego z zainwestowaną gotówką jest doświadczony, godny zaufania deweloper.

Jednym z nich jest z pewnością Maxus Developer. Potwierdzeniem najwyższej jakości firmy są zrealizowane już inwestycje oraz przyznana przez Prezydenta Miasta Krakowa nagroda „Pióro Business’u”. Deweloper specjalizuje się w realizacji kameralnych osiedli zlokalizowanych w miejscach łączących w sobie spokój z dobrym dostępem do centrum dużego miasta. Aktualnie w ofercie sprzedaży Maxus Developer znaleźć można inwestycję Osiedle Lawendowa 3.

Osiedle godne polecenia
Osiedle Lawendowa 3 to cieszące się dużym zainteresowaniem klientów osiedle zlokalizowane w Zielonkach pod Krakowem. Obecnie trwa budowa IV już etapu inwestycji, którego zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2018 roku. Dużym atutem osiedla jest lokalizacja. Projekt powstaje z dala od miejskiego zgiełku, w miejscu które zachwyci wszystkich poszukujących połączenia relaksu i aktywności. Oferowane mieszkania położone są w odległości niecałych 8 km od Rynku Głównego, co sprawia, że cała oferta kulturalno-rozrywkowa Krakowa jest na wyciągnięcie ręki.

Przy ulicy Lawendowej powstaną łącznie 84 mieszkania rozlokowane w 42 budynkach w zabudowie bliźniaczej. Układ lokali umożliwia aranżację strefy dziennej i nocnej, co znacznie wpłynie na wygodę wszystkich domowników. Maxus Developer otwiera się na potrzeby nabywców i daje możliwość wyboru pomiędzy mieszkaniem z ogródkiem a poddaszem użytkowym. To nie koniec udogodnień, na jakie mogą liczyć klienci.

Wnętrze dopasowane do Twoich potrzeb
Deweloper doskonale rozumie, że idealne wnętrze powinno łączyć w sobie walory estetyczne i funkcjonalne. Na każdym etapie budowy istnieje możliwość modyfikacji w aranżacji wnętrza. Klient skorzystać może z opcji zmian w układzie ścian działowych czy rozmieszczenia punktów elektrycznych. Wszystko po to, aby zakupione „M” jak najlepiej pasowało do stylu i potrzeb przyszłych domowników. Część zmian wykonywana jest w ramach ceny zakupu mieszkania – w razie jakichkolwiek pytań, warto skontaktować się z deweloperem, który chętnie opowie o wszystkich szczegółach związanych z modyfikacjami „M”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych kupujących, deweloper przygotował ofertę wykończenia pod klucz. Rozwiązanie to wiąże się z szeregiem korzyści. Oddając nowe mieszkanie w ręce specjalistów nie trzeba ryzykować współpracą z nierzetelnymi ekipami. Wykończenie pod klucz to oszczędność nerwów, czasu i pieniędzy. Co najważniejsze, klienci wybierający ten wariant mogą wprowadzić się do gotowego, skrojonego na miarę własnych potrzeb lokalu.

Bezpieczna inwestycja środków
Pieniądze to nieodłączny element zakupu nieruchomości. Wybierając sprawdzonego dewelopera, takiego jakMaxus liczyć można nie tylko na atrakcyjne finansowanie, ale także wsparcie na każdym etapie zakupu. Co ważne, cena wpisana w umowę z klientem jest gwarantowana i nie może być zmieniona w ciągu realizacji inwestycji, jak i po jej zakończeniu. Nabycie lokalu podzielone jest na transze uzależnione od etapów budowy.

Przyszli właściciele nowych mieszkań na Osiedlu Lawendowa 3 w Zielonkach otrzymają również pomoc wykwalifikowanego doradcy kredytowego współpracującego z deweloperem. Ekspert służy wsparciem zarówno w zbadaniu zdolności kredytowej, w wyborze najoptymalniejszej oferty banku, jak i kompletowaniu wymaganych dokumentów.

Maxus Devloper to firma otwarta na klienta i jego potrzeby. W razie jakichkolwiek wątpliwości, deweloper zachęca do kontaktu z biurem sprzedaży. Postaw na Osiedle Lawendowa 3 w Zielonkach pod Krakowem i zyskaj idealną przestrzeń w dobrej cenie i doskonałej lokalizacji.