Autor: Dopoznania.pl
29 lipca, 2020Newsy

Śródka OdNowa 2 – duże mieszkanie dla dużej rodziny

Śródka OdNowa 2 to nowa inwestycja dewelopera Grupa Partner, powstająca w zielone części Poznania, blisko Wartostrady i Ostrowa Tumskiego. Szeroki wybór metraży sprawia, że swoje miejsca znajdą tu zarówno single, pary, jak i potrzebujące większej przestrzeni rodziny z dziećmi.

Aktualna oferta sprzedaży nowych mieszkań na Śródce obejmuje lokale w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, mieszczące się w przedziale od 35 do 82 m2. Mieszkania parterowe posiadać będą ogródki, a te na wyższych kondygnacjach zyskają loggie, balkony lub przestronne tarasy. – Projektując osiedle Śródka OdNowa 2 braliśmy pod uwagę stworzenie większych przestrzeni. Dlatego w przypadku niektórych lokali istnieje możliwość łączenia, dająca nawet ponad 100-metrowe mieszkanie, 5-6 pokojowe. Takie rozwiązanie pozwala również w przyszłości na powtórne podzielenie lokalipodkreśla Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. Nieruchomości Grupy Partner.

Ceny nowych mieszkań w inwestycji Śródka OdNowa 2 zaczynaj się od 260 tys. zł brutto, a zgodnie z harmonogramem pierwsi mieszkańcy klucze do własnych M otrzymają w IV kwartale 2021 roku. – Dla lokali dwu-, trzy- i czteropokojowych przygotowaliśmy specjalną promocję. Tylko teraz komórka lokatorska w cenie mieszkania – dodaje Michał Wawrzyniak.

Dużą zaletą, oferowanej przez Grupę Partner, inwestycji jest lokalizacja. Osiedle powstaje przy ulicy Bernata na poznańskiej Śródce, w spokojnej okolicy, a jednocześnie oddalonej od Starego Rynku o niecałe 2 km. W sąsiedztwie nowych mieszkań działają szkoły i przedszkola, co z pewnością docenią rodziny. Dla osób aktywnych duży atut będą stanowiły tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa na Śródkę i Wartostrada, zaś pobliskie Jezioro Maltańskie pozwoli na wypoczynek po pracy, wytchnienie dostępne o każdej porze roku. Dogodna komunikacja miejska powoduje, że łatwo z osiedla dostać się w każdą stronę miasta: czy to do centrum, czy na jego obrzeża. – Niedaleko naszej realizacji mieści się też Ostrów Tumski i Brama Poznania. Śródka to miejsce, które obecnie jest odkrywane „OdNowa”. Powstają tutaj modne restauracje i kameralne knajpy – mówi Michał Wawrzyniak.