Autor: Dopoznania.pl
13 stycznia, 2020Newsy

Śródka OdNowa 2 – mieszkania blisko centrum, blisko natury

Grupa Partner Śródka OdNowa 2Trwa budowa kolejnego etapu osiedla Śródka OdNowa. Oferowana przez Grupę Partner inwestycja pochwalić się może doskonałą lokalizacją, łączącą w sobie sąsiedztwo natury z dobrym dostępem do centrum Poznania. Poznaj bliżej propozycję nowych mieszkań na Śródce.

Sukces sprzedażowy pierwszego etapu, zaowocował realizację projektu Śródka Odnowa 2. Oferta obejmuje 83 mieszkania o powierzchni od 27 do 80 m2. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz lokalami w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Mieszkania umiejscowiona na parterze zyskają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach wyposażone zostaną w loggie, balkony lub przestronne tarasy.

Deweloper Grupa Partner na pierwszym miejscu stawia indywidualne potrzeby nabywców. Jesteśmy otwarci też na preferencje klientów. Jeszcze w fazie budowy istnieje możliwość wprowadzenia zmian w aranżacji wnętrz poszczególnych mieszkań. Lokale zostały tak zaprojektowane, by Grupa Partner Śródka OdNowa 2pozwalały na łączenie ich w pionie, jak i poziomie – dodaje Michał Wawrzyniak. Na osiedlu przy ulicy Bernata w Poznaniu nie zabraknie także podziemnej hali garażowej oraz naziemnych miejsc postojowych. Ceny nieruchomości na Śródce rozpoczynają się od 221 tys. zł brutto.

Mówiąc o zaletach inwestycji nie można zapomnieć o lokalizacji. Umiejscowienie projektu jest na tyle uniwersalne, że stanowi dobre rozwiązanie dla singli, rodzin z małymi dziećmi czy dorastającą młodzieżą. W jego sąsiedztwie mieszczą się prestiżowe szkoły, zarówno państwowe, jak i prywatne. Atutem są też tereny rekreacji, takie jak Jezioro Maltańskie, Ostrów Tumski oraz Termy Maltańskie. Dogodna komunikacja miejska powoduje, że łatwo stąd dostać się w każdą stronę miasta czy to do centrum, czy na jego obrzeża. – Droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę, Jezioro Maltańskie zapewniają wytchnienie po pracy, zapewniają aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Do tego komfortowy rozkład komunikacji miejskiej podnosi komfort życia – zauważa Michał Wawrzyniak.

Zakończenie budowy zaplanowano na I kwartał 2021 roku, jednak już dziś warto odwiedzić biuro sprzedaży i wybrać lokal dopasowany do własnych potrzeb.

 

Sprawdź oferty nowych mieszkań na Zawadach