Autor: Dopoznania.pl
2 października, 2020Newsy

Śródka OdNowa 2 – mieszkania szyte na miarę potrzeb

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na połączeniu atrakcyjnej lokalizacji, korzystnej ceny i funkcjonalnych rozwiązań? Postaw na Śródkę OdNowa 2 – inwestycję, która udowadnia, że poznańska Śródka to miejsce warte zamieszkania. Dogodna komunikacja z każdą częścią Poznania, bliskość terenów rekreacyjnych, dobre zaplecze edukacyjne oraz handlowo-usługowe to część z atutów tej propozycji.

Śródka cieszy się sporą popularnością wśród klientów poszukujących nieruchomości na poznańskim Nowym Mieście. Trudno się temu dziwić, wybrana przez Grupę Partner lokalizacja jest na tyle uniwersalna, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W sąsiedztwie projektu mieszczą się szkoły różnych szczebli edukacyjnych, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Atutem są również tereny rekreacyjne, oddalone o około 800 m: Jezioro Maltańskie, Ostrów Tumski, Termy Maltańskie. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się droga rowerowa na Śródkę i Wartostrada, a od Starego Rynku dzieli ją zaledwie 2 km. Na uwagę zasługuje również dobry dostęp do komunikacji miejskiej, dzięki której w szybki i wygodny sposób można dotrzeć do centrum czy innych dzielnic.

Kolejną zaletą Śródki OdNowa 2 jest korzystna cena. Za mieszkanie o powierzchni 31 m2 trzeba zapłacić 231 tys. złotych brutto, zaś za 62 m2 niecałe 424 tys. zł brutto. Co istotne, deweloper zapewnia darmową komórkę lokatorską, przypisaną do mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych.

Dużą rolę odgrywa także funkcjonalny projekt mieszkania i pomieszczeń. Z myślą o indywidualnych potrzebach przyszłych mieszkańców, deweloper daje możliwość wprowadzenia zmian na wczesnym etapie budowy, obejmują one przeprojektowanie ścianek działowych, instalacji – zwiększenie liczby gniazdek czy włączników prądu. Dodatkową możliwością jest łączenie lokali, celem osiągnięcia komfortowego mieszkania o powierzchni ponad 100 m2, co stanowi korzystną alternatywę wobec średniej wielkości domu poza miastem.