Autor: Dopoznania.pl
25 czerwca, 2021Newsy

Śródka OdNowa 2 - osiedle w lokalizacji dla aktywnych

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na połączeniu codziennej wygody i bliskości zieleni? Postaw na Śródkę OdNowa 2 – osiedle, które może pochwalić się sąsiedztwem Ostrowa Tumskiego i Wartostrady oraz dogodnym dostępem do centrum miasta.

Pod hasłem „idealnej lokalizacji” nabywcy najczęściej rozumieją miejsce, łączące w sobie wiele zalet, realnie wpływających na jakość życia. Dostęp do komunikacji publicznej, bliskość terenów zielonych, pełne zaplecze handlowo-usługowe, placówki edukacyjne dla najmłodszych, kawiarnie i restauracje w pobliżu – oto kluczowe dla klientów aspekty.

Konkurencja na rynku deweloperskim jest olbrzymia, kupujący są coraz bardziej świadomi tego, czego poszukują, co oznacza, że deweloperzy jeszcze mocniej analizują, czy dany teren będzie odpowiedni pod budowę nowego osiedla. – Projektując i realizując nasze inwestycje, tworzymy przestrzeń z myślą o każdym mieszkańcu. Swoje miejsce w Śródka OdNowa 2 znajdą rodziny, pary, czy single. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Bernata w Poznaniu, wraz z otoczeniem tworzy przestrzeń dla osób aktywnych, kochających sport i bliskość przyrody. Tuż obok znajdują się także: Ostrów Tumski, Brama Poznania, czy Stary Rynek, co stanowi alternatywę dla osób stawiających na wypoczynek z historią i estetyką miasta w tle. Tu można odnaleźć niejedną kawiarnię, czy restaurację – opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. – Naszym zamierzeniem było stworzyć taką inwestycję, która zadowoli wszystkie grupy klientów. W tym kontekście, lokalizacja jest bardzo ważna, ponieważ stanowi jeden z kluczowych czynników atrakcyjności mieszkania. Oczywiście swoją wagę ma też standard wykonania, rozkład pomieszczeń i cena, ale często poszukiwania nabywcy zaczynają od decyzji, gdzie chcą zamieszkać. Jesteśmy pewni, że trafiliśmy dobrze, ponieważ z puli 83 mieszkań, zostały nam już tylko dwa – wyjaśnia Karolina Skrzypek z biura sprzedaży.

Ważną grupę docelową stanowią młodzi ludzie, lubiący aktywność fizyczną. Dotyczy to pokolenia tzw. millenialsów, ale i młodszego. Rowery, hulajnogi oraz komunikacja miejska często dla nich stanowią podstawowy środek lokomocji. Transport zbiorowy zamiast auta, czy zamiana samochodu na rower pozwalają ograniczyć emisję spalin, co dla młodych ludzi ma znaczenie. Żyją w stylu eko, mocno dbając o naszą planetę. To nie tylko chwilowa moda, lecz stały trend.

W inwestycji Śródka OdNowa 2, do wszystkich mieszkań przynależą boksy rowerowe, które klienci otrzymują w prezencie. W pobliżu naszej inwestycji jest Wartostrada, jedna z najpiękniejszych ścieżek rowerowych w Poznaniu. Stąd bardzo łatwo dotrzemy nad Jezioro Malta, oferujące wiele możliwości dla osób aktywnych oraz do Parku Cytadela. Patrząc w szerszej perspektywie, Poznań jako miasto oferuje dużo możliwości dla osób lubiących jeździć rowerem, bez względu na to, czy są to długie treningi, czy jedynie krótkie wycieczki – podkreśla przedstawicielka Grupy Partner.

Zgodnie z planem realizacja inwestycji zostanie zakończona w IV kwartale bieżącego roku. – Realizacja postępuje zgodnie z harmonogramem, o czym nabywcy mieszkań są na bieżąco informowani – podsumowuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Jednocześnie deweloper realizuje też projekt Nadolnik Compact Apartments w Poznaniu.