Autor: Iza
26 lutego, 2019Newsy

Środowisko, które inspiruje

Nadolnik Compact Apartments to miejsce, które przekona nawet najbardziej wymagających klientów. Położone w spokojniejszej części miasta, w bliskim sąsiedztwie centrum, zapewnia pełną zieleni, przyjazną przestrzeń do życia. Przenieś się w miejsce, które będzie dla Ciebie inspiracją.

Projekt realizowany przez dewelopera Grupa Partner, łączy solidność, nowoczesne wyposażenie oraz funkcjonalne podejście do kwestii planowania części wspólnych. Idea smart apartamentów, przemówi szczególnie do osób młodych, które poszukują niezależności i chcą zamieszkać w okolicy, dającej szereg możliwości rozwoju. Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze nieruchomości o powierzchni od 19,43 m2 do 25,30 m2. Ich ceny rozpoczynają się od 121 877 złotych.

Czy to miejsce jest także dla Ciebie? Jeżeli chcesz mieszkać w pobliżu szkół wyższych (Uniwersytet Ekonomiczny, SWPS czy UAM) bądź planujesz zakup lokalu pod wynajem, z myślą o ich studentach, to znakomicie trafiłeś. Ponadto, w okolicy znajdują się siedziby wielu międzynarodowych firm, świadczących usługi i produkty z różnych branż, co gwarantuje większe szanse, na znalezienie prestiżowej pracy, także tuż po zakończeniu nauki czy nawet w jej trakcie. Planując zakup pierwszej nieruchomości, postaw na okolicę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Gdy Twoje potrzeby bądź oczekiwania się zmienią, możesz z powodzeniem wykorzystać lokal jako pasywne źródło dochodu, kierując swoją ofertę do blisko 130 000 młodych osób, studiujących w pobliżu.