Autor: Dopoznania.pl
17 sierpnia, 2021Newsy

ST_ART Piątkowo – mieszkania skrojone na miarę potrzeb rodzin z dziećmi

Do końca budowy inwestycji ST_ART Piątkowo zostało jeszcze kilka miesięcy, a już około 80% mieszkań znalazło swoich nabywców. Wybrana przez Nickel Development lokalizacja kusi bogatym zapleczem handlowo-usługowym, a także dobrym skomunikowaniem z centrum i bliskością zieleni. Wśród dostępnych jeszcze nowych mieszkań na Piątkowie znaleźć można przestronne lokale 3- i 4-pokojowe – idealne dla rodzin z dziećmi.

W ramach prowadzonej przez Nickel Development inwestycji oddany zostanie 15-pietrowy budynek, mieszczący komfortowe mieszkania, dopasowane do oczekiwań dzisiejszych klientów. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał o: dwupoziomowe hale garażowe, parking zewnętrzny, miejsca postojowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie, windy, monitoring oraz miejsce na rowery.

Aktualna oferta sprzedaży obejmuje 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 57 do 64 m2. Każdy z dostępnych lokali zyska balkon lub loggię, a całość rozświetlą wysokie okna. Nabywcy, którzy cenią czas i wygodę skorzystać mogą z atrakcyjnej oferty wykończenia pod klucz w cenie już od 800 zł/m2.

Dlaczego warto wybrać Piątkowo? To jeden adres, który łączy wiele zalet. Dzielnica ta pozwala złapać oddech i odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, zapewniając swoim mieszkańcom codzienną dozę spokoju. Z drugiej zaś strony Piątkowo pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu działają m.in. sklepy, galerie handlowe, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, kino, siłownie, basen czy ośrodki zdrowia. Co szczególnie ważne w przypadku rodzin z dziećmi, w okolicy nowych mieszkań od dewelopera Nickel Development, nie brakuje placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia. Dużym plusem tej lokalizacji jest także dobre skomunikowanie z centrum i innymi częściami Poznania. W pobliżu inwestycji ST_ART Piątkowo znajduje się przystanek Poznańskiego Szybkiego Tramwaju tzw. pestki oraz pętla tramwajowa przy ul. Piątkowskiej.