Autor: Dopoznania.pl
13 maja, 2021Porady

Stacjonarny salon Arte w Poznaniu znów otwarty dla kupujących

Salon Arte, czyli sklep z najszerszą ofertą dywanów w Poznaniu, od 4 maja znów jest otwarty! Każdy, kto przed zakupem woli dotknąć dywan i zobaczyć go na własne oczy, od poniedziałku może odwiedzić Arte i obejrzeć zróżnicowany asortyment dostępny w salonie.

Stacjonarny salon Arte to miejsce, w którym na własne oczy możesz przekonać się, czy wybrany przez internet dywan będzie na pewno pasował do Twojego mieszkania. W poznańskim Arte czeka na Ciebie ok. 1000 wzorów dywanów do obejrzenia – to najszersza i najbardziej zróżnicowana oferta dywanów w Poznaniu. W asortymencie salonu znajdują się również wykładziny dywanowe i elastyczne, chodniki, wycieraczki, panele LVT oraz akcesoria do pielęgnacji dywanów. Doświadczeni doradcy Arte czekają na kupujących od poniedziałku do soboty od 10:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 19:00. Sklep mieści się w Homeparku Franowo, na terenie parku OBI, naprzeciwko salonu IKEA, obok Centrum Handlowego M1. Klienci salonu mogą korzystać z dużego, bezpłatnego parkingu. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz około 1000 różnych wzorów dywanów, w tym między innymi: dywany wełniane, dywany z włókien syntetycznych, dywany shaggy i rabbit, dywany sznurkowe, dywany nowoczesne i tradycyjne. W salonie dostępne są produkty do każdego z domowych pomieszczeń – dywany do pokoju dziennego, sypialni, do pokoju dziecięcego, przedpokoju, łazienki, a nawet kuchni.

Jeżeli w naszym salonie nie będzie odpowiedniego dla Ciebie rozmiaru lub wzoru, nic straconego. Wystarczy, że wskażesz interesujący Cię model lub rozmiar, a my w ciągu kilku dni dostarczymy go do Twojego domu. 

W salonie Arte Poznań znajdziesz też bogatą ofertę chodników i wycieraczek, czyli wszystkich tych dodatków, które sprawią, że Twój dom będzie bardziej funkcjonalny i komfortowy. W asortymencie mamy też miękkie poduszki, które będą doskonałym dopełnieniem aranżacji każdego wnętrza.