Autor: Iza
16 maja, 2019Newsy

Standard, którego poszukujesz

Deweloper Darom Sp. z o.o. przykłada szczególną uwagę do tego, aby realizowane przez niego projekty, cechowały się wysokim standardem. To także odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów, pożądających najlepszych rozwiązań i pomysłowych konceptów. Nie inaczej dzieje się także w przypadku Osiedla nad Łowiskiem. Oprócz przyjaznej lokalizacji i funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych, ma ono do zaproponowania trwałość i staranność w wykonaniu nawet najdrobniejszych szczegółów budynków.

Te nowe domy pod Poznaniem, wykonane zostały przy zastosowaniu sprawdzonych technologii i nowatorskich rozwiązań. Ściany wybudowano z pustaków ceramicznych, ocieplonych styropianem. Dach ocieplono pianką poliuretanową a strop wykonano z płyt kanałowych.

Działka posiada ogrodzenie panelowe, wyrównany grunt a wokół budynku znajduje się opaska z opornika. Każdy z domów wyposażony został dodatkowo w zbiornik bezodpływowy o pojemności 5 m3.

Dachy o dwuspadowej konstrukcji powodują, iż Osiedle nad Łowiskiem, perfekcyjnie wpisuje się w charakter okolicy. Jednocześnie, nie przeszkadza to, by budynki prezentowały nowoczesny, minimalistyczny styl architektoniczny, z dużą ilością przeszkleń i stonowaną kolorystyką elewacji.

Dwukondygnacyjny układ sprawdzi się w przypadku rodzin, poszukujących poczucia prywatności dla wszystkich swoich członków, zaś odpowiednio obszerny ogród, umożliwia efektowne zaaranżowanie przestrzeni do wypoczynku. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i postaw na solidny dom, który będzie zapewniał Ci satysfakcję na długie dekady