Autor: Dopoznania.pl
5 listopada, 2019Newsy

Stara Cegielnia zaprasza po nowe mieszkanie z II etapu

Poznań Kartuska Stara CegielniaGórczyn, będący częścią poznańskiego Grunwaldu, to bardzo atrakcyjna dzielnica – zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i z zamierzeniem osiedlenia się na długie lata. Dzięki deweloperowi Poznań Kartuska i obecnie realizowanemu II etapowi inwestycji Stara Cegielnia, na rynek mieszkaniowy w Stolicy Wielkopolski trafiło 55 nowych mieszkań.

Z aktualnie realizowanego etapu, w sprzedaży jest 11 wolnych lokali (w tym 2 już zostały zarezerwowane!). Do wyboru pozostają 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe „M” o powierzchniach od 49,23 do 153,77 m2. Mieszkania rozlokowane są od parteru do 3 piętra – te położone na pierwszej kondygnacji posiadają duże ogrody (413,14 m2 i 741,19 m2), a pozostałe – balkony o metrażu do 15,53 m2. Na wyróżnienie zasługuje przemyślany rozkład lokali Poznań Kartuska Stara Cegielnia(duże łazienki, przestronne pokoje) oraz odpowiednia ekspozycja i duże przeszklenia, które zapewnią optymalne doświetlenie.  W podziemnym garażu znajdzie się natomiast miejsce postojowe dla zmotoryzowanych, pomieszczenie na jednoślady oraz wózkarnia i rowerownia.

Całości dopełnia bryła budynku w nowoczesnym wydaniu, której industrialny styl idealnie współgra z pobliskimi terenami zielonymi.  Jeśli chcesz dołączyć do szczęśliwych właścicieli nowych mieszkań w Starej Cegielni, musisz się pośpieszyć. W ofercie II etapu Inwestycji pozostało niewiele wolnych „M”.