Autor: Dopoznania.pl
26 września, 2022Newsy

Starołęka – idealne miejsce na inwestycje

Dobra lokalizacja inwestycji to połowa sukcesu. Bliskość podstawowych punktów, takich jak centra handlowe, szkoły, przedszkola czy ośrodki zdrowia to aspekt, na który zwraca uwagę wielu z nas. Jaka lokalizacja będzie jeszcze lepsza od tej, która posiada takie punkty? Rozwojowa, w której może się one jeszcze nie pojawiły, ale jest plan ich budowy. I właśnie na taką lokalizację stawia Spravia - deweloper realizujący Osiedle Przy Unii na poznańskiej Starołęce.

Tereny przy inwestycji zaplanowano w taki sposób, aby zarówno młode małżeństwa – te z dziećmi, jak i bez – oraz seniorzy, czuli się tu dobrze. Na wyciągnięcie ręki będą oni mieć niezbędną infrastrukturę, zaplanowano tu również nowe chodniki czy drogi rowerowe.

Jednocześnie mieszkańcy Osiedla Przy Unii wygodnie i w kilka minut będą w stanie dojechać do każdego miejsca w Poznaniu. Centra handlowe, takie jak Posnania, Stary Browar czy Avenida, są oddalone od osiedla o krótką podróż tramwajem. Podobnie kina, teatry czy restauracje. Warto również zaznaczyć, że przystanki przy Osiedlu Przy Unii są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, ułatwiają również wjazd wózkiem do pojazdu.

W pobliżu inwestycji nie braknie również przestrzeni do aktywnego wypoczynku, o które często ciężko w centrum miasta. Strefa StreetWorkoup czy parkour to tylko niektóre z miejsc, które będą mogli odwiedzać mieszkańcy Osiedla Przy Unii.