Autor: Iza
13 marca, 2019Newsy

Styl, komfort i najwyższa jakość

Poznaj sprzedażowy bestseller – Nowe Centrum Południowe etap II. Postaw na wysoką jakość i stylowe wykończenie – zamieszkaj wreszcie tak, jak od zawsze o tym marzyłeś. Wykorzystaj topową lokalizację, do prowadzenia rzeczywiście wygodnego, miejskiego stylu życia bądź zainwestuj środki w lokal pod wynajem – tam z łatwością znajdziesz na niego chętnych.

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper GPI Wrocław Sp. z o.o., który priorytetowo traktuje wysoką jakość i każdorazowo łączy ją z funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. W efekcie nieruchomości idealnie odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wybrednych klientów. Nie inaczej jest także w przypadku omawianej inwestycji.
Za jej projekt odpowiada renomowane, krakowskie biuro architektoniczne DDJM. Nowoczesne mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń oraz szerokim wyborze metraży, trafią w gusta szerokiego grona potencjalnych klientów. Co szczególnie warte uwagi, z tarasów mieszkań położonych na najwyższych piętrach, rozpościera się panoramiczny widok na Wrocław. Aby zapewnić maksymalną wygodę życia, budynek wyposażony został w dwupoziomową, podziemną halę garażową. Nowoczesna bryła budynku nawiązująca swoją stylistyką do najlepszej, wielkomiejskiej architektury i idealnie wkomponowuje się w zabudowę Wrocławia. 
W sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 32,12 m2 do 77,30 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym. Który z nich trafi w Twoje ręce? Planowany termin ukończenia inwestycji to IV kwartał 2019 roku.