Autor: Dopoznania.pl
25 marca, 2019Newsy

Super promocja na domy wewnętrzne

Chcesz mieszkać wygodnie i nowocześnie? Lubisz korzystać z przystępnych ofert rabatowych? Masz w planach przeprowadzkę? Sprawdź atrakcyjną promocję na wewnętrzne segmenty dostępne w ramach Osiedla Chabrowego. Możesz stać się właścicielem wymarzonej przestrzeni, już za 3 370 zł/m2.

Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. Sp. j. objął ofertą rabatową domy o powierzchni 148 m2. Posiadają one układ dwukondygnacyjny ze sprawdzonym rozkładem wnętrz. Na parterze znajduje się obszerny pokój dzienny, kuchnia, WC i garaż. W przedsionku przewidziano miejsce na obszerną szafę. Piętro podzielono na trzy pokoje, łazienkę i garderobę. Dzięki temu, dzienna strefa jest wyraźnie oddzielona od sypialnej, co zapewnia komfort wypoczynku i poczucie prywatności dla wszystkich członków rodziny.

Korzystając z promocyjnych cen na wewnętrzne segmenty, nie musisz się godzić na jakiekolwiek kompromisy względem jakości. Budynki wykonane zostały z duża dbałością o detale, w oparciu o wyłącznie sprawdzone materiały. Do segmentów przynależą działki o powierzchni ok. 148 m2, z tarasem, na który prowadzi bezpośrednie wyjście z salonu.

Już dziś zapoznaj się z ofertą dostępnych jeszcze lokali i skontaktuj z Biurem Obsługi Klienta aby wynegocjować najlepszą cenę dla siebie. Postaw na jakość, która została potwierdzona we wcześniejszych etapach. Przekonaj się jak łatwo możesz spełnić swoje marzenia!