Autor: Dopoznania.pl
30 grudnia, 2021Zakup inwestycyjny

Świerzawska 4 – nowe mieszkania blisko Lasku Marcelińskiego

Trwa realizacja nowej inwestycji dewelopera Ataner. Zlokalizowane przy ul. Świerzawskiej w Poznaniu osiedle, powstaje z myślą o nabywcach, którzy cenią zielone sąsiedztwo i jednocześnie nie chcą rezygnować z miejskiej wygody. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, budowa inwestycji zostanie zakończona w III kwartale 2023 roku.

Świerzawska 4 to osiedle trafiające w potrzeby różnych grup nabywców. W ramach nowej inwestycji na Grunwaldzie oddanych zostanie 289 mieszkań o metrażu od 26 do 100 m2. Kawalerka, a może przestronne 4-pokojowe „M”? Tak szeroki wachlarz możliwość sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Oferowane lokale posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów lub tarasów. Część parterową budynków zajmą lokale handlowo-usługowe.

Równie atrakcyjne prezentuje się otoczenie budynków. Deweloper Ataner zaplanował plac zabaw, dziedziniec oraz centrum sportowe z siłownią. Na uwagę zasługuje także nowoczesny system monitoringu, ochrona oraz podziemna hala garażowa.

Inwestycja mieszkaniowa Świerzawska 4 powstaje n terenie Grunwaldu – jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Poznania. Na wyciągnięcie ręki są tu sklepy, usługi, restauracje, placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia czy kluby sportowe. Dużą zaletą jest także dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, zapewniającej szybki dojazd do centrum i innych części Poznania.

Wielkomiejski charakter nie oznacza jednak rezygnacji z kameralnego klimatu i zieleni. W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Ataner, położony jest, zajmujący powierzchnię 230 hektarów, Lasek Marceliński. Przestrzeń ta zachwyci zarówno miłośników spacerów, sportowców, właścicieli czworonogów, jak i dzieci, które znajdą tam ciekawe place zabaw.

Skorzystaj z szerokiej oferty dewelopera Ataner, wybierz mieszkanie idealne i zamelduj się na Świerzawskiej.