Autor: Dopoznania.pl
23 sierpnia, 2021Porady

Szafy dla chłopców, które pomieszczą naprawdę wiele!

Pokój dla chłopca jest jego miejscem do zabawy i nauki, ale także przechowywania rzeczy. Z tego względu powinien być funkcjonalny i w zależności od ilości rzeczy powinien mieć dużo miejsca do przechowywania nie tylko dziecięcych skarbów, ale również tak prozaicznych rzeczy jak ubrania. Z tego względu oprócz biurka i łóżka niezbędnym elementem wystroju chłopięcych pokojów jest komoda czy szafa.

Jaką wybrać szafę dla chłopca?

Szafy dla dziecka powinny spełniać względy estetyczne, czyli pasować do pozostałych elementów wystroju, ale także być odpowiedzią na potrzeby funkcjonalności i pojemności. Od dużej szafy wymaga się by zmieściła nie tylko ubrania, ale również zabawki dziecka. Dzięki niej w łatwiejszy sposób można zorganizować chaos, który zazwyczaj panuje w dziecięcych pokojach. Szafa powinna również dopasowywać się do stylu pokoju, ponieważ ze względy na swoje gabaryty jest jego bardzo dużą częścią, która od razu przyciąga wzrok.

Z tego powodu dobrym pomysłem jest wyróżniający się wzór na jej drzwiach. Może być to motyw z bajki lub z motywem samochodowym w zależności od zainteresowań małego mieszkańca pokoju. Duża szafa zwyczajowo ma miejsce na wieszaki, dzięki czemu przechowywanie kurtek czy koszul nie będzie problemem.

Gdzie szukać szafy dla chłopców?

Szafy dostępne w naszej ofercie odpowiadają nie tylko na potrzeby rodziców, ale również synków. Nasze szafy dostępne online na https://www.meblezbajki.pl/ ze względu na swoją pojemność bez problemu zmieszczą zabawki i ubrania chłopców. Ich dużym walorem jest to, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przetrwają każdą zabawę w Indian czy policjantów i złodziei. Również ze względu na ich stabilność rodzice mają pewność, że nie przewrócą się one na dziecko. Poza tym właśnie w trosce o bezpieczeństwo dzieci w procesie produkcji używamy jedynie certyfikowanych obrzeży ABS/PVC.

Nasze szafy są uwielbiane nie tylko przez małych, ale również tych starszych chłopców ze względu na ich aspekty wizualne. Przy zdobieniu naszych szaf wykorzystaliśmy motywy związane z samochodami, zwierzętami, motywami bajkowymi czy sportowymi. Każdy mały miłośnik piłki nożnej czy dinozaurów bez trudu wybierze meble dla siebie. Posiadamy również motywy bardziej uniwersalne, które umożliwiają łączenie ich z innymi kolorami czy motywami. Nasze wzory są odporne za zarysowania ze względu na użycie lampy UV do utwardzania wzorów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym sklepie na meblezbajki.pl. Jesteśmy polskim producentem mebli specjalizującym się właśnie w produkcji mebli dla dzieci i młodzieży.

Sprawia to, że znamy najnowsze trendy i upodobania dzieci co odzwierciedlają nasze wyroby. Przez wiele lat zdobyliśmy zaufanie wielu rodziców i spełniliśmy oczekiwania tysięcy dzieci. Mamy nadzieję, że zaproszą nas Państwo również do swoich domów, abyśmy mogli towarzyszyć Państwa dzieciom w odkrywaniu świata przez naukę i zabawę w otoczeniu wyprodukowanych przez nas mebli. Oprócz szaf znajdą Państwo u nas również biurka, komody, kufry na zabawki, łóżka i inne.