Autor: Iza
24 czerwca, 2019Newsy

Szeroka oferta czeka także na Ciebie!

Nowe mieszkania w Skawinie, na spokojnym i wygodnie zlokalizowanym osiedlu Krakowskie Przedmieście, zachęcają wygodą i poczuciem bezpieczeństwa, które będą w bezpośredni sposób przekładać się na jakość Twojej codzienności.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty dewelopera ORION INVESTMENT S.A. i wybierz jeden z lokali dla siebie – ciesząc się szeroką pulą możliwości. W sprzedaży znajdują się bowiem jeszcze mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Praktyczne kawalerki, tak chętnie wybierane przez singli poszukujących niezależności, dostępne są w wariantach od 30,68 m2 do 35,51 m2. Najpopularniejsze mieszkania 2- pokojowe, idealne dla par w każdym wieku, oferują od 37,89 m2 do nawet 86,78 m2. Lokale 3- pokojowe, trafnie odpowiadające na potrzeby rodzin z jednym dzieckiem, zapewniają od 49,93 m2 do 68,74 m2 powierzchni. Dla najbardziej wymagających klientów, deweloper przygotował mieszkania 4- pokojowe. W takim przypadku należy się liczyć z powierzchnią od 72,50 m2 do 75,81 m2.

Osiedle Krakowskie Przedmieście to nie tylko duże zróżnicowanie lokali. Inwestycja wyróżnia się dodatkowo doskonałą lokalizacją, pozwalającą na sprawny dojazd do centrum Krakowa oraz nowoczesnym projektem o wielu funkcjonalnych rozwiązaniach. W częściach wspólnych znajdują się miejsca postojowe (podziemna hala garażowa), lokale użytkowe oraz efektownie zagospodarowane elementy małej architektury i zieleni. Do mieszkań parterowych przynależą prywatne ogródki, do tych, położonych na wyższych kondygnacjach – balkony.