Autor: Iza
29 kwietnia, 2019Newsy

Szeroka oferta nowoczesnych mieszkań bezczynszowych

Osiedle Goździkowy Zakątek to miejsce, które pokocha Twoja rodzina. Komfortowe, nowe mieszkania pod Warszawą, pozwolą odetchnąć od pośpiechu i zgiełku, jaki panuje w centrum. Obecnie w sprzedaży znajduje się jeszcze szeroka oferta, składająca się z dwóch typów lokali, które łączy funkcjonalny układ i dobre nasłonecznienie wnętrz.

Za realizację inwestycji odpowiada firma MAXDOM Developer, która starannie podeszła do kwestii maksymalnie funkcjonalnego zaprojektowania wnętrz w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać ich potencjał. Na osiedlu znajdują się mieszkania jednopoziomowe o powierzchni 92 m2, które składają się z kuchni, salonu, dwóch łazienek, dwóch sypialni i garażu. Klienci o wyższych wymaganiach, mogą sięgnąć po ofertę nieruchomości o powierzchni 127 m2, które zajmują dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka i garaż. Piętro zagospodarowane zostało czterema pokojami i łazienką. To rozwiązanie, charakterystyczne dla domów, znajdziesz w mieszkaniu na osiedlu Goździkowy Zakątek. Ceny lokali wahają się od 3 050 zł/m2 do 3 700 zł/m2.

Jeżeli chciałbyś kupić nowe mieszkanie, wykończone pod klucz, to na wspomnianym osiedlu znajdziesz jeden lokal tego typu. Jest to nieruchomość o powierzchni 92 m2, położona na parterze. Jej cena wynosi 414 000 złotych, co daje kwotę 4 500 zł/m2. Niezależnie od wybranego wariantu, kupując mieszkanie tego typu, z łatwością zaspokoisz oczekiwania swojej rodziny i własne ambicje. Pora na zmiany w życiu!