Autor: Dopoznania.pl
4 września, 2019Zakup inwestycyjny

Szeroka oferta nowych mieszkań na Podolanach

EBF Development Reduta Nowe PodolanyJuż dziś możesz stać się właścicielem wymarzonego, nowego mieszkania na Podolanach w Poznaniu. Wśród szerokiej oferty osiedla Reduta Nowe Podolany – kontynuacja z łatwością znajdziesz opcję, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper EBF DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp.k., który zaproponowanymi rozwiązaniami, wyznacza nowoczesny standard na rynku nieruchomości. Doskonale przemyślany układ budynków, nowatorskie udogodnienia oraz wszechstronnie wygodna lokalizacja, to kluczowe, choć nie jedyne, atuty inwestycji.

Obecnie, w ramach oferty sprzedażowej, znajduje się jeszcze szeroka pula mieszkań, które zapewniają układ od 2- do 5 pokoi. Dzięki temu, z łatwością zaspokoją potrzeby wymagających singli, par w różnym wieku oraz rodzin. Wielkość nieruchomości waha się od 41,83 m2 do 84,98 m2 a EBF Development Reduta Nowe Podolanyceny rozpoczynają już od 233 655 złotych.

Reduta Nowe Podolany – kontynuacja położona jest nieopodal atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, w dobrze skomunikowanej okolicy. Realizacja inwestycji została już ukończona, dzięki czemu nabywcy mogą szybko i sprawnie przenieść się „na swoje” bez oczekiwania na postępy, na placu budowy. To właśnie teraz jest najlepszy czas na to, by kupić wymarzone mieszkanie, ponieważ ich ceny stale rosną. Jeżeli postawisz na lokal o dobrej jakości i dogodnej lokalizacji, rozsądnie zainwestujesz pieniądze.

Kupujesz mieszkanie? Pamiętaj o tym! – niezbędnik klienta