Autor: Dopoznania.pl
21 grudnia, 2020Newsy

Szeroka oferta nowych mieszkań w okolicy Wrocławia

Osada Sportowa to nowa inwestycja mieszkaniowa, powstająca w miejscowości Smolec. Odpowiadający za realizację projektu, deweloper Omega Buildings uruchomił sprzedaż kolejnej puli lokali, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli poszukujesz nowego, taniego mieszkania w okolicy Wrocławia, trafiłeś pod właściwy adres.

Inwestycja w podwrocławskim Smolcu obejmuje realizację czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Projekt dedykowany jest klientom, którzy pragną połączyć codzienny spokój z dobrym dojazdem do większego miasta. Osiedle dewelopera Omega Buildings powstaje w malowniczej lokalizacji, gwarantującej kameralny klimat i otoczenie zieleni. Miejsce to z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu.

Z drugiej zaś strony, Smolec pochwalić się może bogatym zapleczem handlowo-usługowym. W okolic Osady Sportowej, znajdują się m.in.: sklepy (Żabka, Dino, Biedronka, Lidl), żłobek, restauracja, apteka oraz szkoła języka angielskiego. Nabywcy nowych mieszkań od dewelopera Omega Buildings zyskają także łatwy dostęp do Centrum Handlowego Bielany oraz Factory.

Na uwagę zasługuje także sprawna komunikacja z oddalonym o 2,5 km Wrocławiem. Szybki i wygodny dojazd do miasta zapewnia autostrada A4 oraz obwodnica autostradowa Wrocławia. Ponadto w pobliżu projektu znajduje się stacja PKP oraz przystanek autobusowy.

Przyjrzyjmy się bliżej samej inwestycji. W ramach aktualnej oferty, klienci zainteresowani zakupem mieszkania w okolicy Wrocławia, wybierać mogą pomiędzy lokalami o powierzchni od 27,44 do 76,31 m2. Osoby, które zdecydują się na mieszkania parterowe zyskają prywatne ogródki, z kolei pozostałe „M” posiadać będą balkony. Wybrane nieruchomości dysponować będą także antresolami.

Poza funkcjonalnymi, dopasowanymi do zróżnicowanych potrzeb nabywców wnętrzami, deweloper zadbał o udogodnienia w postaci komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych. Ogromnym atutem osiedla jest także hala sportowa i korty tenisowe. Dodatkowo mieszkańcy Osady Sportowej korzystać mogą z zajęć tanecznych i fitness oraz sal do badmintona i squasha.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz idealne mieszkanie pod Wrocławiem.