Autor: Iza
27 czerwca, 2019Newsy

Szeroki wybór mieszkań

Inwestycja Grochowska 75/77 na nowo definiuje pojęcie zabudowy kamienicznej, łącząc to co najlepsze w tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami przestrzennymi. W efekcie otrzymujemy doskonale wyważoną, elegancką i stylową przestrzeń, o zróżnicowanej ofercie mieszkaniowej. Skorzystasz z jej potencjału?

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper Konstans, który doskonale orientuje się w miejskich trendach i perfekcyjnie wykorzystuje potencjał rozwojowy, jaki prezentuje prężnie rewitalizująca się Praga. Kupno nowego mieszkania na Pradze Południe, to doskonała decyzja inwestycyjna. Szczególnie sprawdzi się w przypadku osób, patrzących przyszłościowo na kwestię potencjalnego wzrostu wartości nieruchomości.

Obecnie w ramach sprzedaży osiedla Grochowska 75/77 znajduje się jeszcze szeroki wachlarz nieruchomości. Osoby poszukujące lokalu 2- pokojowego, mogą wybierać pośród mieszkań o powierzchni od 43,41 m2 do 45.31 m2. Klienci zainteresowani nabyciem lokalu 3- pokojowego, mają do dyspozycji nieruchomości o powierzchni od 42,69 m2 do 69,60 m2. Rodziny oraz osoby o szczególnie wysokich wymaganiach, z pewnością zadowoli opcja mieszkań 4- pokojowych. Występują one w wariantach od 60,01 m2 do 86,55 m2.

Doskonale nasycona infrastrukturalnie okolica, pełna udogodnień handlowo – usługowych, sportowych, edukacyjnych jak i rozrywkowych, zapewni możliwość prowadzenia rzeczywiście wygodnego, typowo miejskiego stylu życia. Jednocześnie, mnogość połączeń komunikacji publicznej, umożliwi sprawny dojazd od centrum oraz szybkie poruszanie się po całym mieście.