Autor: Dopoznania.pl
31 stycznia, 2020Newsy

Szeroki wybór mieszkań na Zawadach – trwa sprzedaż Osiedla Bartnicza

Neobis Osiedle BartniczaOsiedle Bartnicza to inwestycja deweloperska realizowana przy ulicy Suchej w Poznaniu. Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, postaw na Zawady! W sprzedaży lokale dopasowane do indywidualnych potrzeb kupujących.

Oferowane przez dewelopera Neobis osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów poszukujących nowego mieszkania w Poznaniu. Najlepszym tego dowodem jest budowa kolejnego, IV już etapu inwestycji. Zgodnie z planem ta faza realizacji zostanie zamknięta w I kwartale 2021 roku. Na nabywców czekają zróżnicowane lokale mieszczące się w przedziale od 25,87 od 59,46 m2. Swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, Neobis Osiedle Bartniczajak i rodzina z dziećmi.

Wśród dostępnych mieszkań na Zawadach znaleźć można także ostatnie lokale z III etapu, który oddany zostanie już w I kwartale 2020 roku. Pula dostępnych „M” obejmuje metraże od 34,25 do 36,97 m2.

Aktualnie część mieszkań na Osiedlu Bartnicza można nabyć w specjalnych, promocyjnych cenach. Nie przegap okazji! Skontaktuj się z deweloperem i wybierz idealne cztery kąty.