16 stycznia, 2019Strona główna

Szeroki wybór mieszkań – od kawalerek po 4- pokojowe

Murapol S.A.to doświadczony deweloper, który doskonale orientuje się w potrzebach klientów i ma świadomość, iż budowanie zróżnicowanej struktury w społecznościach osiedlowych, ma kluczowe znaczenie dla ich prawidłowego funkcjonowania. Dlatego też, realizuje projekty, które oferują mieszkania o różnych wielkościach i układach.

Murapol S.A. to doświadczony deweloper, który doskonale orientuje się w potrzebach klientów i ma świadomość, iż budowanie zróżnicowanej struktury w społecznościach osiedlowych, ma kluczowe znaczenie dla ich prawidłowego funkcjonowania. Dlatego też, realizuje projekty, które oferują mieszkania o różnych wielkościach i układach.

Nie inaczej jest w przypadku inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy. Położona w bliskiej odległości od ścisłego centrum Gdyni, pozwala cieszyć się sąsiedztwem nadmorskiego otoczenia. W dwóch budynkach czterokondygnacyjnych mieści się łącznie 183 nieruchomości. Ich zróżnicowanie pod względem wielkości i układu, pokrywa się z najbardziej pożądanymi przez klientów opcjami.

Osoby poszukujące kawalerki, mogą wybierać pośród dostępnych jeszcze w sprzedaży lokali, o powierzchni od 26,2 m2 do 27,5 m2. W przypadku nieruchomości 2- pokojowych, dostępne są jeszcze te o powierzchni od 31,9 m2 do 40,2 m2. Rodziny oraz osoby planujące aranżację gabinetu w mieszkaniu, zainteresuje opcja lokali 3- pokojowych (od 46,7 m2 do 50,1 m2) bądź 4- pokojowych (od 58 m2 do 59,2 m2). Przemyślana koncepcja architektoniczna powoduje, iż funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, pozwoli na optymalne wykorzystanie każdego m2 powierzchni. Ciekawie i praktycznie zaprojektowane części wspólne, efektownie uzupełnią przestrzeń osiedla. W okolicy znajduje się wiele udogodnień infrastrukturalnych oraz dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji zbiorowej.

Sprawdź szczegóły oferty!