Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2019Newsy

Szeroki wybór mieszkań z nowego etapu

BUDNEX DEWELOPER Sp. z o.o. wprowadził do sprzedaży atrakcyjną pulę mieszkań, wchodzących w skład nowo realizowanego etapu osiedla Starołęcka Dolina. W związku z czym, pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie oferty, do zróżnicowanych potrzeb klientów. Jeżeli chcesz kupić nowe mieszkanie w Poznaniu, to właśnie teraz jest ku temu najlepsza okazja!

Masz do wyboru praktyczne mieszkania 2- pokojowe, w których zarówno wygodny singiel, jak i prowadząca aktywny tryb życia para, odnajdzie się znakomicie. Ich powierzchnia waha się od 35,80 m2 do 59,29 m2. Rodziny z dziećmi będą zapewne zainteresowane opcją mieszkania 3- pokojowego. Sprawdzi się ono również dla osób, które potrzebują osobnego gabinetu czy pracowni. W tym wariancie, nieruchomości oferują powierzchnię od 54,93 m2 do 78,74 m2.

Termin realizacji projektu przewidziany został na II kwartał 2021 roku. Już dzisiaj możesz zaplanować przyszłość swoją lub swoich najbliższych – rezerwując nowe mieszkanie na wygodnej i prężnie rozwijającej się Starołęce.

Ciekawa architektura z obszernymi balkonami, nadającymi bryłom budynków lekkości oraz mnogość funkcjonalnych rozwiązań technologicznych – zarówno w mieszkaniach jak i częściach wspólnych, tworzą efektowną całość. Starołęcka Dolina to miejsce, w którym będziesz mógł poczuć komfort życia, na jaki zasłużyłeś. Już dziś zapoznaj się z jej szczegółami o wybierz idealne mieszkanie, dopóki ich pula na to pozwala.