18 grudnia, 2018Strona główna

Szeroki wybór mieszkań – znajdź odpowiednie dla siebie!

Zamieszkaj w Krakowie i ciesz się spokojną i pełnej zieleni okolicą. Nieruchomość Nowy Złocień mieści, aż 201 lokali. W ofercie znajdują się mieszkania z balkonami o powierzchni od 41,94 m2 do 59,91 m2 w układzie 2-, 3- lub 4- pokojowym dzięki tak zróżnicowanym metrażu każdy może znaleźć coś dla siebie. W częściach wspólnych dla mieszkańców znajduję się podziemna hala garażowa, cichobieżna winda oraz plac zabaw dla dzieci.  Zapoznaj się ze szczegółami tej oferty i koniecznie wybierz Nowy Złocień.

Deweloper Murapol S.A.realizuje takie projekty, które uwzględniają niejednorodne potrzeby szerokiego grona klientów. Nie inaczej jest także w przypadku inwestycji Murapol Nowy Złocień, położonej w spokojnej i pełnej zieleni części Krakowa. Ten nowoczesny kompleks mieszkalny będzie idealnym miejscem zarówno dla wymagających singli, par w różnym wieku jak i rodzin, o większych potrzebach lokalowych.

Projekt składa się z trzech budynków, które pomieszczą łącznie 201 lokali mieszkalnych oraz 10 użytkowych. Mieszkania o powierzchni od 30 m2 do 60 m2, występują w różnych wariantach układu – od 1- do 4- pokojowego. Dodatkowo istnieje możliwość ich łączenia. Obszerne balkony, pozwalają na zaaranżowanie dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej.

W częściach wspólnych znajdują się takie udogodnienia jak: podziemna hala garażowa, cichobieżna winda czy plac zabaw dla najmłodszych. Estetycznie i funkcjonalnie zaaranżowane alejki oraz zieleń z elementami małej architektury sprawiają, że przestrzeń prezentuje się elegancko i spójnie.

Mnogość atutów, jakimi może poszczycić się osiedle jest duże i przekłada się bezpośrednio na zainteresowanie klientów. Obecnie w sprzedaży dostępne są jeszcze lokale o powierzchni od 41,94 m2 do 59,91 m2 w układzie 2-, 3- lub 4- pokojowym. Pospiesz się i zarezerwuj jeden z nich dla siebie – nie pozwól by ktoś inny zrealizował Twoje marzenia.