Autor: Dopoznania.pl
3 lutego, 2020Newsy

Szeroki wybór nowych mieszkań w Pobiedziska pod Poznaniem

Jack-Bud Na KutrzebyW Pobiedziskach k. Poznania deweloper Jack-Bud zrealizował atrakcyjne osiedle mieszkaniowe, składające się z funkcjonalnych budynków wielorodzinnych. Inwestycja dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują połączenia spokoju i wygody.

Zlokalizowane przy ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby osiedle to gwarancja codziennego komfortu. Pobiedziska pochwalić się mogą doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu inwestycji dewelopera Jack-Bud znaleźć można m.in.: placówki edukacyjne, dworzec PSK i PKP, ośrodek zdrowia, aptekę, stacje benzynowe, przychodnię weterynaryjną. Całość uzupełniają okoliczne tereny rekreacyjne, takie jak Jezioro Dobre i Jezioro Biezdruchowo.

Połączenie dogodnej lokalizacji i jakości oferowanych lokali przekłada się na zainteresowanie ze strony klientów planujących zakup mieszkania na Jack Bud Na Kutrzebyprzedmieściach Poznania. W aktualnej ofercie sprzedaży znaleźć można funkcjonalne lokale w układach 2- i 3-pokojowych. Nabywcy mieszkań parterowych zyskają prywatne ogródki, z kolei nowe „M” na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Warto dodać, że do każdego lokalu przypisane są dwa miejsca parkingowe.

To nie koniec korzyści! Klienci, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości do 15 marca, otrzymają komórkę lokatorską gratis. Skontaktuj się z deweloperem i postaw na nowe mieszkanie Na Kutrzeby.