Autor: Dopoznania.pl
31 grudnia, 2019Newsy

Szeroki wybór nowych mieszkań w Skórzewie

Lepiko Development Osiedle GrafitoweOsiedle Grafitowe to jedna z najpopularniejszych inwestycji deweloperskich w Skórzewie koło Poznania. Aktualnie trwa sprzedaż kolejnego, V już etapu projektu. Sprawdź ofertę i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Deweloper Lepiko doskonale zdaje sobie sprawę ze zróżnicowanych oczekiwań dzisiejszych klientów. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Skórzewie wybierać mogą pomiędzy lokalami mieszczącymi się w przedziale od 40 do 74 m2. Warto dodać, że w cenie każdego „M” zawiera się komórka lokatorska. Mieszkańcy nie Lepiko Development Osiedle Grafitowebędą mieć także problemu z parkowaniem – na każdy lokal przypadają dwa miejsca postojowe. Dużą zaletą jest również gazowy piec kondensacyjny z regulatorem, co pozwala obniżyć koszty związane z wytworzeniem energii.

Skórzewo w gminie Dopiewo to gwarancja pełnej wygody w podmiejskim wydaniu. W pobliżu nowych mieszkań zlokalizowane są m.in.:

  • Punkty handlowe: Galeria Malwowa, Centrum Handlowe King Cross, Chata Polska, Biedronka, Lidl, Bricomarche
  • Lokale gastronomiczne: Burganic, Pracownia Pizzy, Yatti Sushi, Restauracja Smkosz
  • Przystanki komunikacji miejskiej: linie 177, 727, 729
  • Placówki edukacyjne: Przedszkole Diamentowa Kraina, Przedszkole Publiczne Iskierki, Przedszkole i Żłobek Harmonijka, Przedszkole Publiczne Wyspa Skarbów, Szkoła Podstawowa im. F. Chopina, Szkoła Podstawowa im. I. J. Paderewskiego
  • Miejsca, w których spędzisz czas wolny: Fabryka Formy, Orlik, korty tenisowe, ścieżka rowerowa, Jezioro Lusowskie, Park Rozrywki Rodzinka

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz nowe mieszkanie na Osiedlu Grafitowym w gminie Dopiewo.